يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: حذف دوره کاردانی از واحد های دانشگاه آزاد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: رييس دانشگاه آزاد از تخصيص ظرفيتي براي بورس معلمان سما و رشد علمي معلمان در دوره هاي تحصيلات تكميلي در واحدهاي دانشگاه آزاد خبر داد.

فرهاد دانشجو با بيان اينكه سازمان سما داراي 630 واحد آموزشي، بيش از 50 هزار دانش آموز و 90 هزار دانشجو است، اظهار كرد: اين آمار نشان دهنده زحمت مديران اين سازمان است.

وي با اشاره به پيشنهاد رييس سازمان سما درخصوص واگذاري دوره هاي كارداني پيوسته به آموزشكده هاي سما، گفت: اين برنامه خوبي است، چراكه واحدهاي جامع بايد به سمت تحصيلات تكميلي حركت كنند.

وي افزود: بر اين اساس مي توان دوره كارداني پيوسته را از واحدهاي دانشگاه آزاد حذف و به آموزشكده هاي سما واگذار كرد.

وي درخصوص پيشنهاد رييس سازمان سما به تغيير اسم آموزشكده هاي سما به دانشكده، گفت: به نظر بنده اينكه تغيير نام صورت گيرد، بسيار خوب است بنابراين بايد راي خود را موافق دهيم تا مراحل آن پيش رود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.