شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مهلت ثبت‌ تقاضا برای انتقال دانشجویی تا فردا ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: مديركل امور دانشجويان داخل وزارت علوم با اشاره به اتمام مهلت ثبت نام براي ميهماني و نقل و انتقال دانشگاه هاي كشور تا فردا يكشنبه 31 ارديبهشت، گفت: تاكنون حدود 26 هزار دانشجو در اين سامانه ثبت نام كرده اند.

مجتبي بذرافشان با بيان اينكه مهلت اعلام تقاضاي نقل و انتقال و ميهماني دانشجويان شاغل به تحصيل در دانشگاه هاي كشور فردا به اتمام مي رسد، گفت: مهلت تعيين شده تمديد نمي شود.

وي با اشاره به تعداد ثبت نام كنندگان، اظهار كرد: اين تقاضا ها براي دانشجويان شاغل به تحصيل و سال تحصيلي 92ـ 91 است و براي سال تحصيلي 93 ـ 92 ارديبهشت ماه سال آينده زماني تعيين مي شود.

مدير كل امور دانشجويان داخل وزارت علوم، با اشاره به دانشجويان ورودي جديد، تصريح كرد: اين دانشجويان مي توانند از مهر آينده از طريق سامانه سازمان سنجش براي نقل و انتقال و ميهماني خود اقدام كنند.

وي با تاكيد بر اين نكته كه اين مهلت آخرين فراخوان تقاضاي نقل و انتقال و مهماني براي دانشجويان در سال جاري است، گفت: از اين پس به دو علت يك فراخوان در سال اعلام مي شود اول اينكه دانشجويان در گذشته براي هر ترم بايستي درخواست مي دادند كه اين نگراني و دغدغه براي خانواده و دانشجويان وجود داشت كه مطمئن نبودند كه براي نيمسال بعد پذيرش مي گيرند يا خير. از طرف ديگر با اعلام يك فراخوان در سال فرصت بيشتري به دانشگاه ها براي رسيدگي دقيق تر داده مي شود.

وي در ادامه با اشاره به دغدغه دانشجويان ورودي جديد به خصوص دانشجويان دختر براي نقل و انتقال و مهماني اظهار كرد: با توجه به اينكه براي دانشجويان ورودي جديد سامانه اي طراحي نشده است، اين افراد مي توانند از طريق مهماني مبنا اقدام كنند تا از ترم اول در دانشگاه مورد نظر خود مهمان شوند.

پذرافشان در خاتمه با بيان اينكه از امسال اميدواريم دانشجويان ورودي جديد بتوانند مهماني بگيرند، گفت: پيش از اين 50 درصد ظرفيت دانشگاه ها براي اين دانشجويان داده شده بود كه الان اين ظرفيت بيشتر شده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.