جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پذیرش جنسیتی دانشجو در دانشگاه همدان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: رييس دانشگاه بوعلي سينا از تك جنسيتي شدن رشته هاي زمين شناسي و باستان شناسي در مقطع كارشناسي ارشد از سال جاري خبر داد. «محمدعلي زلفي گل»، افزود: به منظور تكريم جنسيتي و با توجه به اينكه ماهيت بعضي رشته ها به جنسيت ارتباط دارد، دانشگاه بوعلي سينا در برخي رشته ها اقدام به پذيرش دانشجو به صورت صرفا دختر يا صرفا پسر در مقطع كارشناسي و كارشناسي ارشد كرده است.

وي ادامه داد: در رشته هايي كه حالت ميداني و صحرايي دارند، مانند باستان شناسي، زمين شناسي،  علوم دامي و ماشين آلات كشاوزري صرفا پسران پذيرفته مي شوند. دكتر زلفي گل اضافه كرد: همچنين در رشته هايي كه بيش از 80 درصد دانشجويان، دختران بوده اند مانند رشته زبان فرانسه و صنايع غذايي، صرفا دختران پذيرفته مي شوند.

وي در ادامه با بيان اينكه اين امر با توجه به كاركرد رشته ها و ارزشيابي اي كه نسبت به نوع پذيرش ها صورت گرفته، رخ داده است، اظهار كرد: در برخي رشته ها كه تعداد خانم ها و آقايان متناسب بوده و نرم مناسبي دارد، در پذيرش روال سابق طي خواهد شد.

رييس دانشگاه بوعلي سينا تصريح كرد: به عنوان مثال در دانشگاه فني تويسركان مهندسي صنايع صرفا پسران و در مجتمع آموزش عالي نهاوند مهندسي صنايع صرفا دختران پذيرش مي شوند. وي ادامه داد: در گروه حسابداري دانشگاه بوعلي سينا صرفا دختران و در دانشكده مديريت و حسابداي رزن نيز صرفا پسران براي رشته حسابداري پذيرفته مي شوند. گفتني است دانشجويان كارشناسي رشته زمين شناسي با تجمع در مقابل ساختمان مركزي دانشگاه بوعلي سينا اعتراض خود را نسبت به تصميم گرفته شده، اعلام مي دارند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.