سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آزمون آیلتس سازمان سنجش لغو شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایلنا: برگزاری آزمون زبان آیلتس سازمان سنجش برای چهارمین بار پیاپی لغو شد، این درحالیست که پیش از این سازمان سنجش از لغو این آزمون ها به علت پاره ای مشکلات فنی در فروردین ماه خبر داده بود ولی این روند تا هم اکنون یعنی پایان اردیبهشت ادامه یافته است.

سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه اخیر خود اعلام کرد: به علت ادامه وجود برخی مشکلات فنی، آزمون های آیلتس موسسه ایران آیلتس در روزهای شنبه ۳۰ اردیبهشت (۱۹می) و شنبه ۶ خرداد برگزار نخواهد شد.

ضمناً داوطلبانی که آزمون آنان در روز فوق الذکر لغو گردیده می توانند نسبت به تغییر تاریخ و مرکز آزمون خود عمل کنند، بر این اساس، داوطلبانی که تمایل به تغییر تاریخ و مرکز آزمون جهت شرکت در آزمون های دانشگاه آزاد اسلامی را دارند، لازم است در پروفایل خود نسبت به تغییر تاریخ و مرکز آزمون خود اقدام کنند.

همچنین کلیه داوطلبانی که به ترتیب فوق تمایل خود را به شرکت در آزمون های آیلتس دانشگاه آزاد اسلامی اعلام نمایند، داوطلب آزمون در مرکز مذکور تلقی و شهریه پرداختی آنان فقط جهت شرکت در آزمون آیلتس به دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت خواهد شد.

اعلام انصراف از شرکت در آزمون و درخواست استرداد وجه ثبت نام راه دیگر پیش روی داوطلبان است، در این صورت لازم است از طریق پروفایل خود نسبت به درخواست استرداد وجه ثبت نام اقدام نمایند و این سازمان ترتیبی اتخاذ خواهد کرد تا در اسرع وقت شهریه های پرداختی به طور کامل به حساب اعلام شده توسط داوطلبان واریز شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.