سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: فارغ التحصیلی مسن‌ ترین دانشجو انگلیسی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایبسنا: مسن ترين دانشجوي انگليسي در سن 91 سالگي در رشته اطلاعات نظامي فارغ التحصيل شد.

دانشجويان دانشگاه «بوكينگام» انگليس تصور فارغ التحصيلي اين پيرمرد را نداشتند اما عمل «گلادوين» نشان داد كه هيچ وقت براي ادامه تحصيل دير نيست.

«گلادوين» كه در سن 14 سالگي از فكر ادامه تحصيل منصرف شده بود و علاقه اي به تحصيلات آكادميك نداشت توانست در اين سن به مدرك كارشناسي ارشد دست پيدا كند.

فارغ التحصیلی مسن‌ ترین دانشجو انگلیسی

اين بازنشسته پويا و فعال همانند ديگر دانشجويان كلاس كه حدود 20 سال داشتند در كلاس و سمينارها شركت داشت. او همچنين عليرغم آشنايي نداشتن با يارانه با اين فناوري نيز آشنا شد.

«گلادوين» گفت:  رفتن من به دانشگاه نظرم را در مورد جوانان تغيير داد و باعث شد تا به آنان نشان دهم كه افراد پير به راحتي مي توانند در كنار آنان پيشرفت داشته باشند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.