يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد از فردا ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: مشاور عالي سازمان سنجش آموزش كشور با اشاره به انتشار دفترچه راهنماي انتخاب رشته آزمون كارشناسي ارشد، گفت: مهلت انتخاب رشته حدود 307 هزار داوطلب آزمون ارشد از فردا آغاز مي شود.

حسين توكلي با اشاره به آغاز مهلت انتخاب رشته داوطلبان مجاز آزمون كارشناسي ارشد از ساعت 14 روز دوشنبه هشتم خرداد ماه از طريق سايت سازمان سنجش به نشانيwww.sanjesh.org ، اظهاركرد: از 785 هزار و 13داوطلب حاضر در جلسه آزمون حدود 307 هزار داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند.

وي با بيان اينكه اين دسته از داوطلبان مي توانند تا روز پنجشنبه 11 خرداد ماه با انتخاب رشته  محل هاي مورد نظر حداكثر تا 100 كد رشته محل در فرم اينترنتي انتخاب رشته درج كنند، تصريح كرد: داوطلبان بايد در ابتدا نسبت به مطالعه دفترچه راهنماي انتخاب رشته اقدام كنند و در درج رشته محل هاي انتخابي، اولويت علاقه را در نظر بگيرند.

وي افزود: پس از تاييد نهايي رشته هاي انتخابي شماره رمز 15 رقمي توسط سيستم انتخاب رشته به عنوان رسيد به داوطلبان داده مي شود در غير اين صورت انتخاب رشته آنان مورد تاييد قرار نگرفته است.

نحوه گزينش دانشجو در آزمون كارشناسي ارشد

توكلي با اشاره به نحوه گزينش دانشجو در آزمون كارشناسي ارشد، گفت: گزينش دانشجو در هر يك از رشته هاي امتحاني دوره هاي كارشناسي ارشد از بين داوطلباني كه بر اساس كارنامه اوليه حد نصاب نمره علمي لازم را كسب كرده اند و مجاز به انتخاب رشته مي باشند، با توجه به نمره كل اكتسابي و اولويت كد رشته هاي انتخابي و نتيجه بررسي صلاحيت هاي عمومي مطابق ضوابط مربوط انجام مي شود.

وي افزود: گزينش داوطلبان بر اساس 80 درصد نمره آزمون آزمون كتبي در هر گرايش با توجه به ضرايب مربوط و 20 درصد معدل تراز شده انجام مي شود.

مشاور عالي سازمان سنجش با تاكيد بر اينكه تغيير و يا تعويض كد محل هاي انتخابي درج شده در فرم انتخاب رشته اينترنتي پس از گرفتن تأييديه به هيچ عنوان قابل تغيير و يا تعويض نيست، خاطرنشان كرد: آن دسته از داوطلباني كه در آزمون تحصيلات تكميلي سال 1391 پذيرفته شوند و داراي مدرك كار شناسي غير متناسب با رشته قبولي باشند، موظف به گذراندن دروس پيش نياز، جبراني) به تشخيص گروه آموزشي مربوط بوده و هزينه دروس پيش نياز (جبراني توسط دانشجو پرداخت مي شود.

توكلي از پذيرش بيش از 85 هزار نفر در نتايج نهايي آزمون كارشناسي ارشد خبرداد و افزود: نتايج نهايي در محدوده زماني يازدهم تا سيزدهم شهريور ما از طريق سايت سازمان سنجش اعلام مي شود.

آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي با رقابت 930 هزار و 215 داوطلب در روزهاي 26 بهمن تا 28 همين ماه برگزار شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.