پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: خروج 62 درصد مدال‌ آوران المپیادی از ایران! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

شرق:روند مهاجرت نخبگان ايراني به خارج از كشور سير صعودي به خود گرفته است و 62 درصد از دانش آموزان مدال آور المپيادي كشور طي 14 سال گذشته به كشور هاي توسعه يافته دنيا اعم از آمريكا و كانادا مهاجرت كرده اند.

مساله اي كه نشان مي دهد فرش قرمز دانشگاه هاي برتر دنيا به روي مدال آوران ايران در المپياد هاي جهاني همچنان پهن است.

طي بررسي صورت گرفته از مجموع 225 دانش آموز ايراني كه طي سال هاي 1372 (م1993) تا 1386 (م2007) در 53 المپياد جهاني شركت كردند بيش از140 نفر معادل 2/62 درصد آنها هم اكنون در يكي از دانشگاه هاي مطرح دنيا در آمريكا و كانادا تحصيل مي كنند.

گستره مهاجرت مدال آوران و دانش آموزان ديروز ايران و دانشجويان، اساتيد و سرمايه امروز كشورهاي توسعه يافته نشان مي دهد، هم اكنون 2/69 درصد مدال آوران در المپياد فيزيك، 7/76 درصد رياضي، 50 درصد كامپيوتر و 50 درصد شيمي خارج از مرز جغرافيايي كشور و اكثرا عضو دانشگاه ها و مراكز تحقيقاتي برتر و تاثير گذاري در دنيا همچون دانشگاه هاروارد، استنفورد، ام آي تي، كاليفرنيا، كمبريج، جان هاپكينز و پرينستون در آمريكا و دانشگاه تورنتو و سايمون فريز در كانادا هستند.

مبدا 94 درصد آنها سكوي پرتابي به نام «دانشگاه صنعتي شريف است» و مقصد 4/66 درصد آنها آمريكا. سرمايه هايي كه در كنار ساير نخبگان ايراني كه مارك يا برچسب حضور در المپياد هاي جهاني را ندارند و با چراغ خاموش پا از جغرافياي مرزي كشور بيرون مي گذارند، بخش عمده ای از جامعه نخبگان ايراني در كشورهاي توسعه يافته را تشكيل مي دهند.

زبان تلخ آمار مي گويد هم اكنون چهار تا پنج  ميليون مهاجر ايراني در 32 كشور جهان حضور دارند. بيش از 500 پروفسور ايراني (معادل با يك پنجم كل استادان ما در داخل كشور) در ايالات متحده وجود دارند.

همچنین براساس پژوهشی سه  تا چهارنمره از میانگین ضریب هوش ایرانیان در اثر مهاجرت نخبگان کاسته شده است و غم انگيز تر آنكه براساس پژوهش صورت گرفته در دانشكده علوم اجتماعي دانشگاه تهران بيش از 70 درصد دانشجويان دكتراي آن دانشگاه كه موفق به دريافت مدرك دكتراي خود شده اند به فكر مهاجرت هستند. يعني قدم گذاشتن به راه هموار و بي برگشتي كه گرچه به زيان كشور است اما آنها را به سمت دانشگاه ها و كرسي هاي علمي تراز اول جهان مي رساند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.