پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کلیه دانشگاه‌ های کشور شنبه تعطیل است ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: با موافقت وزير علوم، تحقيقات و فناوري کلیه دانشگاه های دولتی و غیردولتی سراسر کشور در روز سیزدهم خرداد تعطیل است.

دکتر نادری منش معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص اعلام تعطیلی کلیه مراکز آموزش عالی کشور در روزشنبه سیزدهم خرداد ماه اعلام کرد: با توجه به دریافت گزارش هایی مبنی بر مشکلات دانشجویان برای رفت و آمد در ایام بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و درخواست تعدادی از معاونان آموزشی دانشگاه ها و همچنین موافقت وزیر علوم، کلیه دانشگاه های دولتی و غیردولتی سراسر کشور در روز شنبه سیزدهم خرداد ماه تعطیل می باشد.

پيش از اين وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد نيز از تعطيلي دانشگاه ها و مراكز آموزشي تحت پوشش خود در روز شنبه 13 خرداد خبر داده بودند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.