چهارشنبه ۲۴ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سقف شهریه های میلیونی دوره دکترا ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

بر این اساس میزان شهریه مازاد بر ظرفیت آزمون دکترا 91-92 در دوره نوبت دوم (شبانه) گروه آزمایشی علوم انسانی تا سقف 45 میلیون تومان و در سایر گروه های آزمایشی تا سقف 55 میلیون تومان تعیین شده است.

این شهریه به تمام پذیرفته شدگان نهایی دوره های غیرروزانه شامل دوره های شبانه، پیام نور، غیرانتفاعی و بین الملل در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی اختصاص دارد. البته این رقم ها سقف شهریه را تعیین می کند و میزان شهریه هر دانشگاه باتوجه به اختیارات هیات امنای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی تعیین می شود.

تعداد دانشجوهای دکترا چقدر است؟

تعداد دانشجوهای دوره دکترا چقدر است و چند نفر باید این شهریه های نجومی را بپردازند؟ در آزمون دکترا سال 91 ظرفیت 9 هزار و 863 نفری در نظر گرفته شده است و به گفته مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی در صورت محاسبه ظرفیت استعدادهای درخشان در مقطع دکترا، این ظرفیت به 11 هزار نفر افزایش می یابد.

مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی در گفت و گو با خبرگزاری مهر درباره ظرفیت مازاد در پذیرش دانشجوی دکترای تخصصی سال 90 گفته: «دانشگاه ها به اندازه صددرصد ظرفیت پذیرش دانشجوی دکترا در هر رشته ای می توانند به صورت مازاد بر ظرفیت اقدام به پذیرش دانشجوی دکترا در آن رشته کنند که این ظرفیت مازاد به پذیرش دانشجوی خارجی، دانشجوی بورسیه و دانشجوی دکترا شهریه پرداز مازاد بر ظرفیت اختصاص پیدا می کند.»

ابوالفضل حسنی توضیح داده «البته در هر رشته ای حداکثر پنج دانشجوی دکترا به صورت مازاد بر ظرفیت در قالب دانشجوی شهریه ای مازاد بر ظرفیت، دانشجوی خارجی و دانشجوی بورسیه می تواند پذیرش شوند.

پذیرش دانشجوی استعداد درخشان نیز به صورت مازاد بر ظرفیت صورت می گیرد اما ظرفیت مازادی که به استعدادهای درخشان تعلق می گیرد به ظرفیت مازاد حداکثر پنج نفره ای که به پذیرش دانشجوی خارجی، بورسیه و دانشجویی که خود هزینه هایشان را پرداخت می کنند هیچ ربطی ندارد.»

مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی با بیان اینکه ظرفیتی که برای دانشجویان استعداد درخشان جهت ورود به مقطع دکترا در نظر گرفته شده است به صورت ماازد بر ظرفیت است، گفته: «ظرفیت پذیرش دانشجوی استعداد درخشان در مقطع دکترا هر دانشگاه یا هر رشته که به صورت ظرفیت مازاد محاسبه می شود به اندازه 15 تا 20 درصد ظرفیت آن دانشگاه یا آن رشته است.»

حسنی با ارایه مثالی به تشریح ظرفیت های مختلف برای پذیرش دانشجوی دکترا در سال 90 پرداخته: «به عنوان مثال معمولا ظرفیت پذیرش دانشجوی دکترا در یک کد رشته از سه تا پنج نفر است. اگر ظرفیت پذیرش دانشجوی دکترا در یک کد رشته پنج نفر بود حداکثر پنج نفر دیگر می تواند به صورت دانشجوی مازاد بر ظرفیت در قالب دانشجوی خارجی، دانشجوی بورسیه و دانشجویی که هزینه هایش را خودش پرداخت می کند. پذیرش شود. همچنین دانشگاه علاوه بر این 10 نفر در این رشته می تواند یک دانشجوی استعداد درخشان را نیز پذیرش کند که پذیرش این دانشجوی استعداد درخشان هم به صورت مازاد بر ظرفیت صورت می گیرد.»

انتخاب رشته دکترای نیمه متمرکز

فرآیند انتخاب رشته در کنکور نیمه متمرکز دکترا سال 91 هم دو شب پیش به پایان رسید. از میان 178 هزار و 427 داوطلبانی که در 9 گروه آموزشی شرکت کرده بودند، در مرحله اول پذیرش 34 هزار نفر مجاز به انتخاب رشته شدند که از این میان 9 هزار و 863 داوطلب امکان ادامه تحصیل در مقطع دکترا را به دست خواهند آورد.

نکته حائز اهمیت در پذیرش دانشجویان در مقطع دکترا ظرفیت های مازادی است که هر دانشگاه با توجه به امکانات می تواند با 120 درصد از ظرفیت اسمی خود نسبت به پذیرش دانشجو تحت عنوان دانشجویان استعداد درخشان، خارجی، بورسیه و شهریه پرداز اقدام کند.

البته باید توجه داشت از این میزان ظرفیت تنها 20 درصد آن مربوط به پذیرش دانشجویان استعداد درخشان است که از این گروه شهریه ای دریافت نمی شود. براساس بند 10 دفترچه راهنمای انتخاب رشته اعلام شده است، از کلیه پذیرفته شدگان نهایی کد رشته محل های دوره های غیرروزانه شامل دوره های شبانه، پیام نور، غیرانتفاعی و بین الملل در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی طبق تعرفه های مصوب شهریه اخذ خواهد شد.

در این میان، دانشگاه پیام نور نیز تعداد قابل توجهی کد رشته محل را در این دوره از پذیرش آزمون دکترا ارایه کرده است. آزمون ورودی دوره دکترای نیمه متمرکز سال 91 روز جمعه 25 فروردین با شرکت 178 هزار و 427 در 9 گروه آموزشی و 285 کد رشته امتحانی برگزار شد.

نتایج نهایی آزمون دکترای سال 91 در روز 20 شهریور اعلام می شود و براساس اعلام مسوولان وزارت علوم، ظرفیت 9 هزار و 863 نفری را برای مقطع دکترای 91 در نظر گرفته است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.