چهارشنبه ۲۴ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تدریس شکوه همسرداری در برخی دانشگاه‌ها ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایلنا: معاون امور خانواده مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از تدریس کتاب شکوه همسرداری در برخی دانشگاه ها خبر داد.

زهرا سجادی، از تدریس کتاب شکوه همسرداری در دانشگاه تهران، علامه طباطبایی و برخی واحدهای دانشگاه آزاد خبر داد و گفت: این واحد درسی عمومی و اختیاری بوده و جایگزین واحد تنظیم خانواده است.

وی تصریح کرد: تنظیم خانواده واحدی اختیاری - اجباری است و دانشجویان باید آن را بگذرانند؛ اما جزو واحدهای اصلی و رسمی محسوب نمی شود، اینک شکوه همسرداری جایگزین تنظیم خانواده شده است.

معاون مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به رونمایی کتاب شکوه همسرداری در دانشکده حقوق دانشگاه تهران در ماه گذشته گفت: انتشارات سمت، ناشر این کتاب است.

وی درباره ضرورت تالیف این کتاب گفت: شورایعالی انقلاب فرهنگی، تقریبا چهار سال پیش تصمیم به تغییر درس تنظیم خانواده و تبدیل آن به دانش خانواده گرفت که با توجه به تغییر دید دولت و مسئولان درباره سیاستهای کنترل جمعیت در مقایسه با قبل، سرفصلها  نیز باید تغییر کنند.

معاون امور خانواده مرکز اموز زنان و خانواده ریاست جمهوری در ادامه گفت: مرکز امور زنان بنا به تعهدی که در این رابطه داشت و دانش خانواده را دنبال می کرد، سفارش این کتاب را داد و پیگیر تالیف آن بود و این کتاب توسط دکتر افروز تالیف شد.

وی با اشاره به استقبال برخی اساتید و استفاده از مطالب کتاب "شکوه همسرداری" به عنوان سرفصل تدریس، ابراز امیدواری کرد که در سال تحصیلی 92-91 در سرفصل های درسی تمام استادان از این کتاب به جای محتوای کتاب قبلی استفاده شود.

مرکز امور زنان و خانواده از بهمن ماه سال 89 پیگیر ورود کتاب روانشناسی ازدواج و شکوه همسرداری به عنوان یک واحد درسی بود و وعده تدریس آن از بهمن ماه 89 داده شده بود که تا امسال عملی نشده بود.

کتاب حاضر با کتاب پیشین تنظیم خانواده از نظر محتوا تفاوت عمده ای دارد و چنانچه در مقدمه کتاب نیز آمده است: کتاب با رویکردی علمی - فرهنگی و اجتماعی ضمن تاکید بر آموزش مهارتهای ازدواج، سعی در انتقال مفاهیم اخلاقی در قالب دو واحد درسی کرده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.