پنجشنبه ۲۸ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بازگشت نویسنده «دکستر» با یک سریال جدید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین:اسکات باک نویسنده و بازیگر سریال «دکستر» با یک مجموعه تلویزیونی جدید باز می گردد.

شبکه شوتایم که این روزها فصل آخر سریال جنایی و موفق «دکستر» را روی آنتن دارد با اسکات باک، نویسنده و تهیه کننده سریال قراردادی دوساله بسته تا اقتباسی تلویزیونی از «ماشین رویای آمریکایی» نوشته متیو اسپکتور بنویسد.

دیوید نیونز رئیس شوتایم این خبر را روز سه شنبه در جریان تور خبری «انجمن منتقدان تلویزیونی» بیان کرد و گفت: «در هفت سال گذشته اسکات باک، نگهبان «دکستر» موفق ترین و سودآورترین محصول ما بوده است. ما واقعا می خواستیم با باک به همکاری ادامه دهیم، دوست داریم در چند پروژه جدید با او کار کنیم. خیلی دوست دارم بدانم این بار چه چیزی در آستین دارد.»

باک در حال حاضر چند پروژه برای شبکه شوتایم آماده کرده است که یکی از آن ها «ماشین رویای آمریکایی» است و قرار است مایکل سی. هال، بازیگر نقش اصلی سریال «دکستر» مدیرتولید و احتمالا بازیگر آن باشد. متن سریال را متیو اسپکتور زیر نظر باک می نویسد.

باک مدیرتولید دو سریال موفق «شش پا پایین تر» و «رم» است، او برای تهیه کنندگی و نوشتن «رم» برنده چند جایزه شده است. او از سال 2007 با سریال «دکستر» همراه شده و فیلمنامه 18 قسمت را نوشته و تهیه کننده 50 قسمت بوده است.

از طرفی حتی ممکن است سریال یا فیلمی ساخته شود که دکستر یکی از شخصیت های آن باشد. «ما با اسکات باک قرارداد بستیم... خودتان نتیجه بگیرید.»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.