بررسی فیلم سخنان روحانی نشان می دهد او چیزی درباره نابودی اسرائیل بیان نکرده است ولی شماری از رسانه ها به اشتباه سخنان روحانی را منتقل کرده بودند.
"> واکنش نتانیاهو به سخنان تحریف شده روحانی: او چهره واقعی خود را نشان داد
يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: واکنش نتانیاهو به سخنان تحریف شده روحانی: او چهره واقعی خود را نشان داد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

نتانیاهو به سرعت به اظهارات تحریف شده حسن روحانی درباره نابودی اسرائیل، واکنش نشان داد. این در حالی است که بررسی فیلم سخنان روحانی نشان می دهد او چیزی درباره نابودی اسرائیل بیان نکرده است ولی شماری از رسانه ها به اشتباه سخنان روحانی را منتقل کرده بودند.

به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری فرانسه، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل تنها با گذشت چند ساعت از انتشار نادرست سخنان روحانی با صدور بیانیه ای گفت: اظهارات حسن روحانی درباره اسرائیل، چهره واقعی او را به سرعت آشکار کرد.

نخست وزیر رژیم اشغالگر صهیونیستی افزود: چهره واقعی روحانی قبل از زمان تعیین شده، آشکار شد. به رغم اینکه هم اکنون ایرانی ها تلاش می کنند این سخنان روحانی را تکذیب کنند اما این همان چیزی است که او به آن اعتقاد دارد. این همان دستور کار حکومت ایران است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.