دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بازگشت شکوهمند جگوار ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

بازگشت شکوهمند جگوار

زیبایی در کنار قدرت

جگوار در زمان طراحی اف تایپ دو نکته کلی را به عنوان اصول کلیدی در این خودرو مورد توجه قرار داده است. این دو نکته چیزی جز زیبایی و قدرت نیستند. هر دو این موارد به خوبی و حتی فراتر از تصور جگوار در اف تایپ قرار گرفته و ساختاری را به وجود آورده اند که هر مخاطبی را در اولین تجربه شیفته خود می کند. بسیاری از کسانی که برای اولین بار رانندگی با اف تایپ را تجربه کرده اند به این مسئله اشاره داشته اند که اف تایپ هیولایی زیبا است که قدرت و توانایی فنی آن در سطح این زیبایی قرار نمی گیرد بلکه فراتر از آن بوده و تجربه ای به یاد ماندنی را برای شما رقم می زند. جگوار برای ایجاد توان خروجی اف تایپ که در سه مدل کلی قرار می گیرد از دو موتور 6 و 8 سیلندر V شکل استفاده کرده است.

بازگشت شکوهمند جگوار

جگوار نسخه دیگری از این اتومبیل را با نام اف تایپ اس نیز طراحی کرده که در زمینه فنی دارای امکانات بیشتری است. اف تایپ اس از موتوری سه لیتری و شش سیلندر استفاده می کند که توان خروجی 375 اسب بخار را تولید می کند. تغییرات و بهبود عملکرد فنی مدل اس باعث شده تا این اتومبیل در کمتر از 4.8 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند. این درحالی است که حداکثر سرعت اف تایپ اس 275 کیلومتر بر ساعت اعلام شده.

بازگشت شکوهمند جگوار

تناسب طراحی در یک نگاه

هر چند در ابتدا به برتری عملکرد فنی اف تایپ نسبت به طراحی ظاهری آن اشاره کردیم اما نباید از یاد ببریم که جگوار در این زمینه نیز محصولی فوق العاده را وارد بازار کرده است. جگوار اف تایپ 2014 بین محصولاتی همچون پورشه باکسترو 911 قرار می گیرد. این شرکت بریتانیایی در طراحی کلی اف تایپ سعی کرده اند اندازه ای را انتخاب کند که در بهترین تعادل ممکنقرار گیرد. اگر به فاصله بخش جلو با درها و صندوق عقب توجه کنیم متوجه می شویم که اف تایپ از بعضی المان های اتومبیل های ژاپنی برای شکل گیری این فاصله استفاده کرده است.

بازگشت شکوهمند جگوار

شاید کمتر اتومبیلی را بتوان یافت که چنین تناسب مثال زدنی در بخش های مختلف آن موج بزند. این طراحی مثال زدنی حتی در خدمت بخش فنی نیز بوده. مهندسان جگوار توضیح داده اند که تقسیم وزن اف تایپ به صورت 50/50 است. همین موضوع فرمان پذیری و شتابگیری اتومبیل در سطوح مختلف را بهبود چشمگیری داده.

نسل برتر

اگر به یاد داشته باشید به این نکته اشاره کردیم که جگوار سه مدل مختلف از اف تایپ 2014 را وارد بازار جهانی کرده است. یکی از این مدل ها که به عنوان نسخه برتر شناخته می شود، اف تایپ V8S نام دارد. این اتومبیل از یک موتور 8 سیلندر V شکل با ظرفیت پنج لیتر و سوپرشارژ استفاده می کند. همین موضوع باعث شده تا توان خروجی معادل با 488 اسب بخار تولید شده و اف تایپ را در کمتر از 4.2 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برساند.

بازگشت شکوهمند جگوار

بازگشت شکوهمند جگوار

- سیستم PDK پورشه از کلاچ های دوگانه استفاده نکرده و از همان ساختار اتوماتیک کلاسیک بهره می برد. جگوار در همین راستا توضیح داده که قرار ندادن این سیستم پیشرفته نه تنها کمک بسیاری به کاهش وزن اتومبیل کرده بلکه در نهایت با اختصاص زمان بندی های مناسب در سطح همان ساختار کلاچ های دوگانه قرار گرفته است.

بازگشت شکوهمند جگوار

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.