يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: وسوسه آمریکایی ها برای استقبال از روحانی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

پایگاه خبری انتخاب:مقام سابق وزارت خارجه آمریکا در وبسایت شورای روابط خارجی آمریکا نوشت: روز چهارم اگوست هفتمین رئیس جمهور ایران تحلیف می شود. حسن روحانی قدرت را زمانی به دست می گیرد که کشورش با فشارهای بین المللی مواجه است.

روحانی در حال حاضر لحن کشورش را تغییر داده و قول به اعتدالگرایی و نگاهی نو به شرایط فعلی ایران داده است.

این مقام امریکایی در ادامه می نویسد: نمی توان در مقابل وسوسه استقبال از سیاستمدار ایرانی که لحنی پرگماتیک دارد، مقاومت کرد.

اگرچه ما باید، درحالیکه روحانی به پاستور نقل مکان می کند، کمی مکث کرده تا دریابیم او تا چه حد در مسئله ی هسته ای از قدرت برخوردار است و به چه میزان از سرمایه سیاسی خود برای تحقق وعده هایش استفاده می کند.

روحانی از آغاز انقلاب اسلامی ایران در سال 1357 جزئی از جمهوری اسلامی بوده است. او در طول حضورش در شورای امنیت ملی ایران سعی در حل و فصل مناقشات و استفاده از شخصیت های ملی را داشت.

پیروزی روحانی در انتخابات ریاست جمهوری باعث نمی شود که نیاز به اطمینان بخشی به جامعه بین المللی فراموش شود. در طول دوران ریاست جمهوری اوباما، ایران پیشنهادات گفتگو بین دو کشور را رد کرده است.

روحانی چهره ای مدبر، باتدبیر و متفکر از خود نشان داده است. تعهد رئیس جمهور جدید ایران به بهبود روابط بین المللی و سامان بخشیدن وضعیت اقتصادی واقعی به نظر می رسد.

با این حال، به توافق رسیدن با آژانس نخستین گام مهم روحانی محسوب می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.