شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مصاحبه یک مقام نزدیک به روحانی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: محمد نهاوندیان در مصاحبه ای با بی بی سی ابراز امیدواری کرد دولت جدید در ایران، فرصتی برای حل مشکلات با غرب باشد.

بی بی سی در گزارشی نوشت: "محمد نهاوندیان، از چهره های نزدیک به اصول گرایان که پیش بینی شده در دولت حسن روحانی سمت بالایی داشته باشد، در مصاحبه ای با بی بی سی ابراز امیدواری کرد دولت جدید در ایران، فرصتی برای حل مشکلات با غرب باشد."

رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران که از تهران با برنامه "نیوزنایت" شبکه دو تلویزیون بی بی سی گفت وگو می کرد، اظهارداشت: با روی کار آمدن دولت حسن روحانی، فرصت مناسبی پیش آمده که مشکلات بین ایران و غرب، حل و فصل شود.

نهاوندیان همچنین گفت، پیروزی حسن روحانی این امید را زنده کرده است که در چهار سال آینده، ایران شاهد "اقتصادی سازمان یافته تر" باشد.

بی بی سی در ادامه این گزارش نوشته است: "آیت الله علی خامنه ای، رهبر ایران، روز شنبه ۱۲ مرداد حکم ریاست جمهوری حسن روحانی را در شرایطی تنفیذ می کند که اقتصاد کشور وضعیت خوبی ندارد و به گفته روحانی، با وضع ایران پس از جنگ هشت ساله با عراق شبیه است."

محمد نهاوندیان در این باره گفته که خوش بین است و حسن روحانی هم "سرمایه انسانی" دارد و هم "سرمایه اجتماعی".

وی ابراز امیدواری کرده است این وضعیت به دولت جدید ایران کمک کند از پس دو چالش پیش رو در امور اقتصادی و بین الملل بر آید.

نهاوندیان در عین حال گفته است:"البته مردم ما آن قدر بردباری و درک دارند که بدانند رفع بعضی از مشکلات نیازمند زمان است. مشکلاتی با برخی از کشورها داریم که طی سال ها و دهه ها انباشته شده و هیچ کس توقع ندارد که این مشکلات یک شبه رفع شود. اما مردم مسیر تفاهم و اعتماد متقابل را پذیرفته اند."

وی از "ابراز علاقه فراوان" بخش خصوصی داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری در اقتصاد ایران مخصوصا در پروژه های مشترک با کشورهای همسایه خبر داده است.

محمد نهاوندیان در پاسخ به سئوال بی بی سی درباره سخنان اخیر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل که حسن روحانی را "گرگی در لباس میش" خوانده بود، گفت: "این نوع گفتار کمکی نمی کند و مشکلی را حل نمی کند."

رئیس اتاق بازرگانی ایران ابراز امیدواری کرد دور تازه گفت وگوهای هسته ای، "نگاه و رویکردی تازه را به ارمغان بیاورد و مشخصا از منظر اقتصادی، فرصت های تازه را رقم بزند".

وی بار دیگر بر موضع رسمی تهران تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران هرگز به دنبال ساخت سلاح اتمی نیست و انرژی هسته ای را تنها برای مقاصد صلح آمیز می خواهد.

نهاوندیان همچنین در پاسخ به سئوالی درباره سیاست ایران درباره سوریه، باردیگر موضع رسمی تهران را تکرار کرد و گفت: تنها مردم سوریه این حق را دارند که برای کشور خود تصمیم بگیرند. وقتی منافع خارجی وارد بازی می شود و به عوامل افراطی امکان ایفای نقش می دهد، خشونت گسترش پیدا می کند.

به گزارش مهر، بی بی سی در این گزارش درباره محمد نهاوندیان چنین آورده است: "وی در دولت آینده آقای روحانی، رئیس دفتر و مشاور ارشد ریاست جمهوری می شود. این چهره عمده حامی اقتصاد آزاد که به طور سنتی با چهره های عمده بازار تهران هم رابطه خوبی دارد، از منتقدان دائمی سیاست های اقتصادی دولت محمود احمدی نژاد در ۸ سال گذشته بوده است. کارشناسان می گویند حضور این دانش آموخته آمریکا در دولت حسن روحانی می تواند این دل گرمی را به بخش خصوصی در ایران بدهد که رئیس جمهوری جدید در وعده اش برای یاری گرفتن از این بخش در حل مشکلات اقتصادی، جدی است. محمد نهاوندیان در دولت محمد خاتمی به ریاست "مرکز بررسی برای الحاق به سازمان تجارت جهانی" منصوب شد. او به علی لاریجانی هم نزدیک است و در دوره دبیری او در شورای عالی امنیت ملی ایران، معاونش بود."

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.