جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: داستان فیلم زندگی رهبر انقلاب کامل شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: پرویز شیخ طادی از پایان مرحله تحقیق و نگارش فیلمنامه مستند داستانی زندگی مقام معظم رهبری و جلسه ای با مسئولان سیمافیلم برای برآورد و تامین بودجه ساخت این اثر خبر داد.

پرویز شیخ طادی کارگردان که پس از ساخت فیلم سینمایی "روزهای زندگی" تولید مستندی داستانی از زندگی مقام معظم رهبری را در دستور کار خود قرار داد در این باره به خبرنگار مهر گفت: پس از پایان مراحل تحقیق و پژوهش های میدانی و کتابخانه ای و گفتگو با شخصیت های سیاسی و اجتماعی، نگارش فیلمنامه این اثر به پایان رسید.

این کارگردان افزود: در ارتباط با بودجه فیلم با سیمافیلم مذاکره کردم و قرارست در جلسه ای مشترک برآورد بودجه و همچنین تهیه کننده کار مشخص شود. به هر حال این مستند را می توان اولین اثری دانست که با چنین رویکردی به زندگی و فعالیت های حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب می پردازد.

شیخ طادی در توضیح بیشتر مستند داستانی زندگی مقام معظم رهبری گفت: این فیلم مستند از بدو تولد مقام معظم رهبری آغاز می شود و تا زمان حال ادامه پیدا می کند. همچنین مجموع فعالیت های بعد از انقلاب و در زمان رهبری ایشان را نیز مدنظر قرار می دهیم.

شیخ طادی همچنین از نگارش فیلمنامه ای درباره اقدامات سلفی ها و وهابی ها در سوریه خبر داد و گفت: در حال حاضر مشغول نگارش متن مجموعه "طاعون سیاه" هستم. این سریال درباره اقدامات وحشیانه و کورکورانه سلفی ها و وهابی ها در سوریه است و علت ظهور و پیدایش این دو فرقه را به طور کامل بررسی می کند.

کارگردان سریال "سینه سرخ" در پایان عنوان کرد: "طاعون سیاه" نام موقت این مجموعه تلویزیونی است که در 30 قسمت پنجاه دقیقه ای در قالب فیلم های ملودرام و اکشن ارائه خواهد شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.