سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اشتباهات فاحش مزدک در گزارش دیرو ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: گزارشگر بازی استقلال - سپاهان هر آنچه به ذهنش رسید بر زبان آورد و هر رایی که خواست در خصوص بازیکنان دو تیم و داور مسابقه صادر کرد.

"مزدک میرزایی" پنجشنبه شب کم فروغی را پشت سر گذاشت. این گزارشگر که پیش از این هم با قضاوت های بعضا تند خود دردسرساز شده بود، این بار تعداد بیشتری را از زیر تیغ انتقادات خود گذراند.

دیگر گزارشگران صدا و سیما و به ویژه عادل فردوسی پور برای اینکه به انتقاد از موضوعی بپردازند کمی چاشنی طنز به گزارش خود اضافه می کنند اما میرزایی با جدیت هر چه تمام تر به تخریب بازیکنان و داور پرداخت.

وی پیکان تند انتقادات خود را بیش از هر کس به سوی علیرضا فغانی نشانه رفت تا آنجا که حتی ابراز امیدواری کرد نماینده ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا در ورزشگاه حضور نداشته باشد تا عملکرد وی را ببیند. قضاوت در خصوص عملکرد داور در حیطه وظایف یک گزارشگر نیست اگرچه اشاره هایی به نحوه قضاوت بد نیست اما نه آنقدر تند و صریح که جهت دار به نظر بیاید.

مساله داوری در فوتبال و به ویژه در فوتبال ایران، مساله امروز نیست که میرزایی بخواهد یک شبه آن را حل کند ضمن اینکه برای نقد داوری باید از کارشناس داوری در بین دو نیمه استفاده کرد. دست کم نظرات فنی یک کارشناس می تواند به روشن شدن موضوع کمک کند. میرزایی تا آنجا پیش رفت که گفت فغانی با این نوع قضاوت در رقابت با الغمدی عربستانی جایگاهش به مخاطره خواهد افتاد.

قضاوت در خصوص عملکرد بازیکنان از دیگر زیاده روی های آقای گزارشگر بود. خسرو حیدری از گزند انتقادهای میرزایی در امان نبود. آنجا که حرکت عرضی این بازیکن را در جهان کم نظیر خواند. اینکه محمد قاضی پتانسیل این را دارد که به یک آرش برهانی دیگر تبدیل شود و اینکه انتظار می رفت برهانی به زمین بیاید اما سرمربی استقلال چنین نظری نداشت.

"پژمان نوری برای استقلال خوب بازی نمی کند." "فردین عابدینی نیامده دو پاس اشتباه داده است." "فرهاد مجیدی می تواند در صحنه فریب داور یک کارت زرد دریافت کند." "امیرحسین صادقی در صحنه خطا بر روی رحمان احمدی باید کارت بگیرد که در این صورت اخراج می شود." و ...

میرزایی در بعضی موارد پربیراه نمی گفت اما زیاده روی را در دستور کار خود قرار داد. به هر حال بازی‎های لیگ ایران نیازمند انتقاد است و به ویژه نحوه برگزاری آن. آنجا که به درستی به پخش آگهی های تلویزیونی اشاره کرد چراکه نیمه دوم با 30 ثانیه تاخیر آغاز شد. آنجا که تبلیغات پرشمار دور ورزشگاره آزادی را به باد انتقاد گرفت چرا که برای بیننده مزاحمت ایجاد می کند. اینها نکات خوبی هستند که این گزارشگر به آن اشاره کرد و لازم هم به نظر می رسید. اما انتقادات بی امان از بازیکن و داور آن هم در هفته های نخست لیگ چندان منطقی به نظر نمی رسد.

میرزایی یک بار به دلیل انتقاد از بهزاد غلامپور به دلیل گلی که در دیدار سایپا - پرسپولیس از وسط زمین از علی کریمی خورد از این دروازه بان بشدت انتقاد کرد که در همان ورزشگاه کار به درگیری کشید. انتقاد تند از کریم انصاریفرد در بازی ایران - قطر هم برای این گزارشگر با سابقه دردسرهایی را درست کرد؛ جایی که مهاجم تیم ملی را ستون پنجم خوانده بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.