سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: فوت و فن خرید عینک‌های آفتابی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مجله زندگی ایده آل: حالا دیگر وقتش رسیده که خودتان را برای نبرد با آفتاب آماده کنید؛ دستی به سر و روی عینک های آفتابی قدیمی تان بکشید یا به فکر انتخابی تازه باشید. اگر با همان عینک های قدیمی کنار می آیید که چه بهتر اما اگر خیال خرید دارید، گوشه چشمی هم به فریم های گربه ای بیندازید. از قرار طراحان بازهم تمام خلاقیت شان را خرج یک ایده قدیمی کرده اند تا دوباره آن را روی کار بیاورند اما این بار در شکل و شمایلی تازه! به هر ترتیب رفتن سراغ چشم گربه ای ها فوت و فن خاص خودش را دارد. ما به شما می گوییم،چطور چشم گربه ای مورد نظرتان را انتخاب کنید!

1. اولین تاثیر عینک های چشم گربه ای به دلیل كشيدگي که در گوشه های فریم خود دارند بیشتر نشان دادن عرض صورت است بنابراین اگر صورت تان استخوانی است شک نکنید این عینک عینک شماست چون تاثیر ناخودآگاه این مدل به دلیل کشیدگی ای که در عرض صورت ایجاد می کند، پرترنشان دادن چهره است.

فوت و فن خرید عینک‌های آفتابی

2. در اغلب عینــــک های چشم گربه ای محل اتصال دسته دو گوشه بالاي فريم است، همین ویژگی باعث می شود تا صورت بلندتر به نظر برسد بنابراین اگر صورت تان کوتاه است و ترجیح می دهید کشیده تر به نظر بیاید این عینک همان مدلی است که دنبالش هستید اما اگر صورت تان زیادی بلند است بهتر است این مدل را فراموش کنید یا دست کم سراغ فریم های بزرگ با دسته های بسیار پهن بروید تا کشیدگی صورت تان چندان به چشم نیاید.

فوت و فن خرید عینک‌های آفتابی

3. 2 گروه دیگر هم می توانند روی عینک های اين مدلي حساب کنند؛ گروهی که فرم چهره شان قلبی است یعنی چانه ای کوچک و نوک تیز و پیشانی پهن و گوشه دار دارند و گروهی که چهره شان طرحی از یک لوزی است، یعنی همان چانه کوچک و کشیده را دارند اما با پیشانی پهن و کشیده. در این صورت شما به فریمی نیاز دارید که در عین پوشاندن پهنای پیشانی با فرم نوک تیز چانه تان هم هماهنگ باشد و این دقیقا همان اتفاقی است که در فریم های گربه ای می افتد بنابراین بدون هیچ معطلی بروید سراغ همین فریم های تازه روی کار آمده! اما بهتر است فریم انتخابی عینک شما چندان بزرگ نباشد چون فریم بزرگ این عینک ها، عدم تعادل بین بزرگی پیشانی و کوچکی چانه( فک) شما را بیشتر از قبل به تصویر می کشد.

فوت و فن خرید عینک‌های آفتابی

4. اگر فرم صورت شما گرد است بازهم باید سراغ عینک های چشم گربه ای بروید البته انواعی از این مدل که فریم های بزرگ دارند. فریم کشیده این عینک ها پهنای صورت را می گیرند و با زاویه ای که در چهره ایجاد می کنند اجازه نمي​دهند که فرم صورت شما چندان گرد به نظر بيايد.

5. اگر حالت چهره شما مربعی است شک نکنید که اين مدل عينک به کارتان می آید. حالت چهره مربعی، یعنی شما خط چانه ای مستحکم و مستطیلی دارید و استخوان های گونه پهن. بنابراین باید فریم هایی را انتخاب کنید که پهنای صورت شما را متعادل می کنند. به طور کلی فریم هایي که منحنی های خمیده و گرد دارند برای صورت شما مناسبند و در این میان بهترین انتخاب همان فریم های منحنی وار و کشیده گربه ای است چون این نوع فریم پهنای چهره شما را پشت خودش پنهان می کند.

فوت و فن خرید عینک‌های آفتابی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.