دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مارادونا باز هم جنجال آفرید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: عکاس مجله اي در آرژانتين ديگو مارادونا را متهم به کتک زدن خود کرد.

انريکه مدينا، عکاس يک مجله آرژانتيني اعلام کرد از ديگو مارداونا به دليل کتک زدن او شکايت مي کند. اين عکاس مدعي است مارادونا يکشنبه شب او را که در کنار منزل پدري ال ديگو بود، کتک زده است.

مدينا در اين باره به آسوشيتدپرس گفت: مارادونا جوري به من لگد زد که انگار مي خواهد ضربه ايستگاهي بزند و زانو و پاهايم به شدت آسيب ديده است.

ديگو مارادونا هميشه شکايت کرده است که خبرنگاران و عکاسان او را دنبال مي کنند و وارد زندگي شخصي اش مي شوند. او در سال 1994 نيز به دليل کتک زدن يک خبرنگار دو سال محروم شد. او يک بار هم در فرودگاه زماني که متوجه تعقيب عکاسي به دنبال خود شد، ماشين اش را متوقف و به سمت عکاس سنگ پرتاب کرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.