يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پوشش مراسم تحلیف با 200خبرنگاران خارجی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: 200 خبرنگار خارجی مراسم تحلیف و تنفیذ را در ایران پوشش می دهند. از این تعداد 100 خبرنگار مقیم و 100 خبرنگار غیرمقیم هستند که 50 خبرنگار از گروه اخیر فردا پنجشنبه وارد کشور می شوند.

محمدناصر حقیقت، سرپرست اداره کل رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از موافقت با صدور روادید برای 50 خبرنگار خارجی برای پوشش سه برنامه خبری راهپیمایی روز قدس و مراسم های تحلیف و تنفیذ حکم رئیس جمهور منتخب خبر داد و گفت: این خبرنگاران از فردا (پنجشنبه 10 مرداد) وارد کشور می شوند و ضمن شرکت در راهپیمایی روز قدس و مراسم تحلیف و پوشش خبری آنها، مراسم تنفیذ را هم پوشش خواهند داد.

به گفته حقیقت، این 50 خبرنگار از 28 رسانه و 16 کشور شامل جمهوری آذربایجان، آرژانتین، آلمان، اسپانیا، اسلوونی، آمریکا، انگلستان، ایتالیا، روسیه، ژاپن، سوئیس، لبنان، نروژ، نیجریه، ترکیه و فرانسه برای پوشش این سه برنامه خبری به کشورمان می آیند.

این مقام مسئول در وزارت ارشاد افزود: علاوه بر این تعداد، 100 خبرنگار خارجی مقیم جمهوری اسلامی ایران از 66 رسانه، این سه برنامه را پوشش می دهند و با احتساب آنها، جمع خبرنگارانی که راهپیمایی روز قدس، مراسم تحلیف و مراسم تنفیذ را پوشش می دهند، به 150 خبرنگار و جمع رسانه هایی هم که این سه برنامه را پوشش می دهند، به 94 رسانه می رسد.

سرپرست اداره کل رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اضافه کرد: یک گروه سوم از خبرنگاران هم هستند که فقط برای مراسم تحلیف به ایران می آیند که در واقع خبرنگاران همراه 40 هیئت مدعو هستند و تعدادشان 50 نفر است. بنابراین مجموع کلی خبرنگاران برای مراسم تحلیف 200 خبرنگار خواهد بود.

حقیقت درباره مدت روادید خبرنگاران خارجی که برای این سه برنامه به کشورمان می آیند، گفت: روادید این خبرنگاران 6 روزه است و از فردا تا سه شنبه هفته بعد معتبر است و چنانچه آقای روحانی رئیس جمهور منتخب بعد از مراسم تحلیف و تنفیذ، مصاحبه مطبوعاتی داشته باشد، خبرنگاران خارجی می توانند در این برنامه هم حضور پیدا کنند و آن را پوشش دهند.

وی با بیان اینکه از بین 28 رسانه ای که خبرنگارانشان راهپیمایی روز قدس و مراسم های تحلیف و تنفیذ حکم رئیس جمهور منتخب را پوشش خواهند داد، 17 رسانه، رادیو و تلویزیون هستند، اسامی برخی از آنها به شرح زیر عنوان کرد: از آلمان ZDF و ARD، از آمریکا CBS ،ABC و NBC، از انگلستان، کانال 4، از روسیه، راشا تودی و رادیو صدای روسیه، از فرانسه، یورونیوز، از ترکیه CNN، از ژاپن، NTV، از نروژ NRK، از سوئیس SRS، از ایتالیا، رادیو رادیکاله ایتالیا، از آذربایجان، تلویزیون خزر و از لبنان، المیادین.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.