"> ادامه ولوله‌ های «مادرانه» روی آنتن شبکه 3
دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ادامه ولوله‌ های «مادرانه» روی آنتن شبکه 3 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: سریال "مادرانه" که دو شب گذشته از شبکه سه سیما روی آنتن نرفت، از امشب دوباره با روایت ولوله های زندگی اردلان تمجید پخش می شود؛ سریالی که دو گروه ساخت آن را به صورت همزمان ادامه می دهند تا به پخش برسد.

تصویربرداری سریال "مادرانه" که ویژه ماه رمضان از شبکه سه سیما ساعت 21 روی آنتن می رود، به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی این روزها در دو گروه جداگانه ادامه دارد و افشار کارگردانی یک گروه و سعید نعمت الله نویسنده این اثر، هدایت گروه دیگر را برعهده دارد.

ادامه ولوله‌ های «مادرانه» روی آنتن شبکه 3

مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، شقایق فراهانی، سیدمهرداد ضیایی، عباس غزالی، آتیلا پسیانی و هستی مهدوی از جمله بازیگران اصلی این سریال هستند.

ادامه ولوله‌ های «مادرانه» روی آنتن شبکه 3

ادامه ولوله‌ های «مادرانه» روی آنتن شبکه 3

این روزها تدوین همزمان سریال را نیز خشایار موحدیان و سودابه سعیدنیا برعهده دارند و رضا شهبازی نیز صداگذاری کار را انجام می دهد. کارن همایونفر نیز آهنگساز و حسن هندی عکاس "مادرانه" است.

این سریال سعی دارد به مسایل و مشکلاتی که بر اثر بی توجهی به کانون خانواده و تربیت درست فرزندان ایجاد می شود، بپردازد. همچنین مساله کسب و کار و رزق و روزی حلال و حرام از دیگر محورهای مطرح شده در "مادرانه" است که برخلاف نامش نقش پدر سریال در آن خیلی پررنگ است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.