يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پنج فیلم تازه روی پرده سینماها - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

گرچه فیلم های اصغر فرهادی و داریوش مهرجویی به فروش بالاتر از یک میلیارد تومان رسیدند اما این مبلغ فروش هم تعداد تماشاگرانی که سالن سینماها را پر کردند به بیش از 350 هزار نفر نرساند. تعدادی که سینمادارها منتظرند با اکران اول عید فطر به عددی بالاتر برسد. اکرانی که برخلاف هر سال به دلیل همین رکود سالن های سینما از امروز و فردا یعنی 9 و 10 مرداد ماه آغاز خواهد شد.

براساس اعلام شورای صنفی نمایش فیلم های «هیس، دخترها فریاد نمی زنند» در گروه سینمایی آفریقا، «دهلیز» در گروه سینمایی آزادی، «جا به جا» در گروه عصر جدید و «فرزند چهارم» در گروه قدس و «هیچ کجا هیچ کس» در گروه استقلال روی پرده سینماها خواهند رفت.

پنج فیلم تازه روی پرده سینماها -

بر اساس پیش بینی مدیر پردیس سینما آزادی که سر گروه فیلم «دهلیز» است؛ آخرین ساخته پوران درخشنده پرفروش ترین فیلم اکران اول عید خواهد بود: «در بین این پنج فیلم بر اساس ارزیابی های کارشناسی و بازخوردی که از جشنواره فجر داشته ایم «هیس! دخترها فریاد نمی زنند» فروشی دو میلیاردی خواهد داشت و فیلم هایی نظیر «هیچ کجا، هیچ کس» و «دهلیز» هم امیدوار به حضور در باشگاه میلیاردی ها هستند اما بعید می دانم دو فیلم «فرزند چهارم» و «جا به جا» فروش بالایی داشته باشد.»

پیش بینی که به نظر می رسد درست است و «هیس، دخترها فریاد نمی زنند» یا داستان اجتماعی گزنده اش (دختری که روز عروسی اش دست به قتل می زند و بازگشایی دلیل ارتکاب جرم او پرونده ای با موضوع آزار و اذیت دختران در سنین کودکی را باز می کند و مسئله قصاص مجرم قدیمی در پرونده مطرح می شود) که در جشنواره فیلم فجر سال گذشته مورد توجه مخاطبان قرار گرفت و سیمرغ فلیم منتخب تماشاگران را همراه با فیلم «حوض نقاشی» نصیب خود کرد، می توان تماشاگران زیادی را به سالن ها بکشاند. «هیس ...» جز روایت داستانی که تا پیش از این در محدوده تابوهای سینمای ایران به نظر می رسید، بازیگران شناخته شده ای هم دارد. طناز طباطبایی، شهاب حسینی، مریلا زارعی، جمشید هاشم پور، فرهاد آییش، مائده طهماسبی، بابک حمیدیان، هادی مرزبان، امیر آقایی و ستاره اسکندری در «هیس ...» ایفای نقش می کنند.

«دهلیز» اولین فیلم بلند سینمایی «بهروز شعیبی» که سال گذشته در جشنواره فجر مورد توجه قرار گرفت و هانیه توسلی توانست برای بازی در آن سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را به دست بیاورد؛ احتمالا دومین فیلم پرفروش اکران عید فطر خواهد بود. دهلیز با محوریت قرار دادن یک زن سرپرست خانوار موضوع قصاص را مطرح می کند. هانیه توسلی، رضا عطاران و بازیگر خردسال فیلم محمدرضا شیرخانلو بازیگران دهلیز هستند.

«هیچ کجا هیچ کس» سومین فیلم بند سینمایی ابراهیم شیبانی با توجه به ترکیب بازیگرانش امید زیادی به موفقیت در اکران دارد. داستان فیلم درباره انسان هایی است که در توهم یک رستگاری خودساخته، تصمیم به سرک کشیدن به پشت دیوار تباهی می گیرند. یلدا، داود، مهران، مرجان و ... شاید هر روز در سکوت از کنار هم می گذریم. در ناکجا آبادی به وسعت هیچ کجا، هیچ کس. رضا کیانیان، محمدرضا فروتن، مهناز افشار، صابر ابر، بهاره کیان افشین و بابک کریمی بازیگران «هیچ کجا، هیچ کس» هستندکه سعی کرده در ساختاری متفاوت داستان شخصیت هایش را روایت کند.

پنج فیلم تازه روی پرده سینماها -

«فرزند چهارم» هشتمین فیلم بلند سینمایی وحید موسائیان و یکی از پروژه های فاخر سینمایی است که سال گذشته با حمایت سازمانی سینمایی ساخته شد داستان سفری است به آن سوی آفریقا، جایی که شرافت انسانی در گیر و دار جنگ و قحطی سر بلند بیرون می آید.

مهتاب کرامتی، مهدی هاشمی، حامد بهداد و یاسمین ملک نصر ستاره های «فرزند چهارم» هستند. فیلمی که احتمالا مخاطب خاص را بیشتر از مخاطب عام به سالن های سینما خواهد کشاند.

«جا به جا» اولین فیلم سینمایی «علی توکل نیا» تنها فیلم کمدی اکران عید فطر و تنها فیلم از بین پنج فیلم اکران عید فطر است که سال گذشته در جشنواره فیلم فجر حاضر نبود. «جا به جا» داستان فردی را روایت می کند که به اشتباه با یک فرمانده جنگ جا به جا گرفته می شود و باعث به وجود آمدن اتفاقاتی در زندگی اش می شود.

اکر عبدی، مهران غفوریان، مهران رجبی، جواد عزتی و حمید لولایی کمدین هایی هستند که در کنار هم در «جا به جا» بازی می کنند و باید منتظر ماند تا نتیجه گرفت آیا هنوز یک فیلم کمدی با حضور چند کمدین کنار هم می تواند یک فیلم و گیشه سالن های سینما را نجات دهد یا خیر؟

به گفته کاوش، سخنگوی شورای صنفی نمایش، زمان یک هفته ای که این پنج فیلم اکران عید قطر روی پرده سینماها به نمایش درمی آیند؛ به عنوان زمان مقرر اکرانشان محسوب نخواهد شد. یک هفته ای که به نظر می رسد با وجود روزها و شب های گرم تابستان و ادامه ماه مبارک رمضان نتواند فروش چشمگیری برای فیلم های اول اکران عید فطر به همراه داشته باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.