جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شهاب‌سنگ در مدال‌ طلای المپیک زمستانی! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: کسانی که در روز 15 فوریه سال آینده میلادی در المپیک زمستانی 2014 سوچی به مدال طلا برسند، می توانند قسمتی از شهاب سنگ فرود آمده در روسیه را به دست آورند.

یک شهاب سنگ 15 فوریه 2013 به جنوب روسیه برخورد کرد و به همین خاطر قرار است در سالگرد این برخورد به کسانی که در روز 15 فوریه 2014 در المپیک زمستانی به مدال طلا برسند، قسمتی از آن شهاب سنگ داده شود.

برخورد این شهاب سنگ بزرگ ترین برخورد ضبط شده به زمین در یک قرن اخیر بوده است که باعث تخریب ساختمان های زیاد و زخمی شدن هزاران تن شد.

آکسیس بتکتین، وزیر فرهنگ منطقه چلیبینسک روسیه درباره اهدای این مدال های طلای ویژه می گوید: این مدال های ویژه را به تمام ورزشکارانی که در آن روز به مدال طلا می رسند، اهدا خواهیم کرد، زیرا هم حمله شهاب سنگ و هم بازی های المپیک دو رویداد جهانی محسوب می شوند.

بر اساس برنامه المپیک زمستانی 2014 در روز 15 فوریه مدال های رشته اسکیت سرعت، پرش اسکی و اسکلتون توزیع خواهد شد.

شهاب‌سنگ در مدال‌ طلای المپیک زمستانی!

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.