پنجشنبه ۲۸ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: عکس:مهناز افشار و عطاران در سینماها ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: فیلم های سینمایی «دهلیز»، «هیچ کجا، هیچ کس»، «هیس! دخترها فریاد نمی زنند»، «فرزند چهارم» و «جابجا» از چهارشنبه 9 مرداد روی پرده سینماها رفتند.

عکس:مهناز افشار و عطاران در سینماها

رضا عطاران و محمدرضا شیرخانلو در فیلم «دهلیز»

فیلم سینمایی «دهلیز» به کارگردانی بهروز شعیبی در گروه سینمایی آزادی اکران شده است. نخستین فیلم بلند سینمایی شعیبی سال گذشته در جشنواره فجر مورد توجه قرار گرفت و هانیه توسلی توانست برای بازی در این فیلم سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را به خود اختصاص دهد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: شیوا زنی سرپرست خانواده است که با تلاش و کوشش سعی کرده زندگی خوب و آبرومندی برای خود و تنها پسرش فراهم کند، اما با رسیدن نامه ای زندگی آن ها دچار تحول می شود و … رضاعطاران، شاهرخ فروتنیان، سعید چنگیزیان، مسعود میرطاهری، نگار عابدی، افسانه چهره آزاد و محمدرضا شیرخانلو دیگر بازیگران این فیلم هستند.

عکس:مهناز افشار و عطاران در سینماها

طناز طباطبایی در فیلم «هیس! دخترها فریاد نمی زنند»

«هیس! دخترها فریاد نمی زنند»در گروه سینمایی آفریقا اکران شده است. این فیلم به کارگردانی پوران درخشنده سال گذشته موفق شد سیمرغ بلورین بهترین فیلم مردمی جشنواره بدست بیاورد. «هیس! دخترها فریاد نمی زنند» به بررسی مسائل دختران جوان می پردازد و ترس از آبرو را در این دوره سنی آسیب شناسی می کند. شهاب حسینی، مریلا زارعی، جمشید هاشم پور، طناز طباطبایی، فرهاد آییش، مائده طهماسبی، شیرین بینا، بابک حمیدیان، مجید مشیری، اسماعیل سلطانیان، هادی مرزبان و مهدی ماهانی (با حضور امیر آقایی، حضور افتخاری ستاره اسکندری و معرفی نیما صفایی) در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

عکس:مهناز افشار و عطاران در سینماها

محمدرضا فروتن و مهناز افشار در فیلم «هیچ کجا، هیچ کس»

فیلم سینمایی «هیچ کجا، هیچ کس»به کارگردانی ابراهیم شیبانی در گروه سینمایی استقلال اکران شده است. داستان فیلم درباره انسان هایی است که در توهم یک رستگاری خودساخته، تصمیم به سرک کشیدن به پشت دیوار تباهی می گیرند. یلدا، داود، مهران، مرجان و ... شاید هر روز در سکوت از کنار هم می گذریم. در ناکجا آبادی به وسعت هیچ کجا، هیچ کس. رضا کیانیان، محمدرضا فروتن، مهناز افشار، صابر ابر، بهاره کیان افشار و بابک کریمی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

عکس:مهناز افشار و عطاران در سینماها

مهدی هاشمی و مهتاب کرامتی در فیلم «فرزند چهارم»

«فرزند چهارم» به کارگردانی وحید موسائیان در گروه سینمایی قدس روی پرده رفته است. داستان فیلم سفری است به آن سوی آفریقا جایی که شرافت انسانی در گیرو دار جنگ و قحطی سربلند بیرون می آید. مهتاب کرامتی، مهدی هاشمی، حسین محب اهری، ناصر گیتی جاه، معصومه قاسمی پور، زهرا برومند، ساناز زرین مهر، حامد بهداد و یاسمین ملک نصر در این فیلم بازی کرده اند.

عکس:مهناز افشار و عطاران در سینماها

اکبر عبدی در فیلم «جابجا»

«جابجا» به کارگردانی علی توکل نیا در گروه سینمایی عصر جدید اکران شده است. این فیلم تنها فیلم کمدی اکران عید فطر و تنها فیلم از بین 5 فیلم اکران عید فطر است که سال گذشته در جشنواره فیلم فجر حاضر نبود. «جابجا»داستان فردی را روایت می کند که به اشتباه با یک فرمانده جنگ جابجا گرفته می شود و... اکبر عبدی، افسانه چهره آزاد، مهران غفوریان، مهران رجبی، جواد عزتی، گیتی قاسمی، حمید لولایی، شیوا خسرو مهر، سمانه پاکدل، المیرا عبدی، پریسا رضایی، دانیال مرادی، حسین خوانساری، ناصر گیتی جاه و آرش تاج در این فیلم بازی کرده اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.