دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: درخواست یک بازیگر زن از مردم ایران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: نیلوفر شهیدی که ایفاگر نقش مهدیه جاوید در سریال شب های قدر است، با بیان اینکه کانال های ماهواره یی همچون فارسی وان، جم تی وی و ... حرفی برای گفتن ندارند، خاطرنشان کرد: فقط به مردم می گویم تو را به خدا ماهواره نگاه نکنید و سطح شعورتان را بالا ببرید. نسل حال حاضر نسلی هستند که باید انتخاب کنند.

این بازیگر با اشاره به کوتاه بودن قصه ی مجموعه «بوی باران» خاطرنشان کرد: وقتی پیش از قبول نقش، فیلمنامه ی «بوی باران» را خواندم، حس کردم این کار MP3 شده ولی با این شرایط باز هم شخصیت ها در داستان حفظ شده اند.

وی معتقد است: سریال «بوی باران» با وجود کوتاه بودن به خیلی از سریال های بزرگ می ارزد.

شهیدی گفت: بخشی از قصه «بوی باران» مربوط به دفاع مقدس می شود و بخشی دیگر نیز در راستای کمک به ایتام و احترام به پدر و مادر است. متاسفانه در بسیاری از سریال ها شخصیت های داستانی کامل نیستند و به خوبی شکل نمی گیرند اما سریال «بوی باران» با اینکه تعداد قسمت هایش کم است و به قول معروف Mp3 شده تمام شخصیت هایش را کامل دارد.

درخواست یک بازیگر زن از مردم ایران

بازیگر نقش مهدیه در سریال «بوی باران» گفت: این مجموعه سریالی است که اگر مخاطب حتی یک ربع از آن را دنبال نکند، اتفاق از دست می دهد؛ بنابراین باید در جریان کامل داستان قرار بگیرد. به نظرم این اتفاق یکی از حسن های بزرگ «بوی باران» است.

شهیدی در ادامه در پاسخ به اینکه ساخت و پخش کارهای دفاع مقدس چقدر برای تلویزیون لازم است؟ خاطرنشان کرد: اگر من در مقام بازیگر اینجا ایستاده ام و کار می کنم واقعا مدیون هستم. روز اولی که وارد پروژه ی «بوی باران» شدم یک دیالوگی توسط پژمان بازغی خوانده شد و آن هم این بود که در هر نیم سانت این خاک، بسیاری شهید شدند، پس این خاک برایمان برکت است. من افتخار می کنم که یک ایرانی هستم و در چنین کاری با مضمون دفاع مقدس بازی کردم و به حتم باید بگویم که کارهای دفاع مقدس برای تلویزیون لازم است.

وی ادامه داد: امیدوارم دوباره پیشنهاد کاری، کارهای دفاع مقدس داشته باشم، چرا که خیلی لذت بردم از اینکه برای بازی در «بوی باران» در فضای دفاع مقدسی قرار گرفتم.

شهیدی در بخشی از گفت وگوی خود در پاسخ به پرسشی دیگر مبنی بر اینکه با شرایط حال حاضر که مردم سریال های ماهواره را دنبال می کنند، چه پشنهادی برای تلویزیون دارید؟ گفت: خوشبختانه یا متاسفانه مردم ما نسبت به قبل باشعورتر شدند و این مساله چیزی است که مسؤولان باید آن را در نظر بگیرند. متاسفانه ما قصه های خوبی نداریم وگرنه تمام عوامل، بازیگران و ... تمام تلاششان را می کنند تا به بهترین نحو انجام وظیفه کنند.

این بازیگر در پایان تأکید کرد: مردم ما در فیلم و سریال ها قصه می خواهند. به یاد دارم که وقتی سریال هایی مثل «پدرسالار»، «پس از باران» و ... پخش می شد هیچ کس از خانه بیرون نمی آمد، پس این نشان می دهد که مردم ما تغییر نکردند فقط یک قصه و کار خوب می خواهند که اگر این اتفاق بیفتد قطعا دوباره به تلویزیون خودمان برمی گردند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.