سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شقایق فراهانی: پسرم فرزند طلاق است ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

کافه سینما: شقایق فراهانی که در نقش مریم نامزد سابق اردلان تمجید در سریال «مادرانه» ایفای نقش کرده است، می گوید خودش جدایی را تجربه کرده و مادر است؛ مادر فرزندی که خیلی دوستش دارد.

دیگر صحبت های جالب شقایق فراهانی را به نقل از «زندگی ایده آل» در ادامه می خوانید:

شقایق فراهانی: پسرم فرزند طلاق است

ما در زندگی هم روزهای سخت را تجربه می کنیم و هم روزهای خوب و شیرین و این خوشبختی ماست که زندگی مان یکنواخت نیست و فراز و نشیب دارد. وقتی اتفاق بدی پیش می آید احساس می کنیم غم دنیا در دل ما می نشیند. این را من از روی تجربه شخصی می گویم. رابطه من و پسرم به گونه ای است که با اینکه فرزند طلاق بوده سعی کرده ام کمترین مشکل را با او داشته باشم.

در این راه سعی کرده ام با کمک گرفتن از مشاور و روانشناس با پسرم به نوعی برخورد کنم که اعتمادش را جلب کنم و بیش از هر چیزی یک دوست برای او باشم و امیدوارم موفق شده باشم. گاهی مسائلی در زندگی پیش می آید که کنار آمدن با آنها شاید یک عمر زمان ببرد اما خدا را شکر تمام تلاشم این بوده که پسرم به آگاهی لازم برسد.

انسان ها حق عاشق شدن دارند

در اصل یکی از مسائلی که در «مادرانه» مطرح می شود این است که آیا یک زن یا یک مرد بعد از طلاق و با وجود داشتن فرزند مجاز است دوباره عشق و زندگی مشترک را تجربه کند یا خیر؟ من صرفا خودم این تجربه را نداشته ام بلکه در زندگی خیلی از اطرافیانم این مسئله را دیده ام. اینکه پس از یک تجربه ناموفق چرا دوباره نباید عاشق شد؟

یک مرد همیشه به داشتن یک همسر، مادر و دختر نیاز دارد و همین طور یک زن در زندگی اش به عشق، پدر و پسر نیاز دارد و دوست دارد که مرد زندگی اش را پیدا کند. اگر انتخاب درست داشته باشیم می توانیم توازن بین خواسته هایمان را برقرار کنیم. انسان ها حق عاشق شدن دارند. انسان خلق شده تا عشق را تجربه کند و تا زمانی که عشق زمینی را تجربه نکند مراحل رسیدن به عشق الهی را طی نخواهد کرد.

در رابطه با ارتباطم با خدا احساس خوشبختی می کنم

من در رابطه با ارتباطم با خدا احساس خوشبختی می کنم. هر چند که ممکن است در بعضی موارد زمینی چالش هایی داشته باشم اما در رابطه ای که با خدای خود دارم خیلی راضی و خوشبخت هستم. امیدوارم خدا هم از من راضی باشد.

فکر می کنم هر انسانی باید عشق را تجربه کرده باشد. به یاد بزرگواری که می گفت آدمی که عاشق نشده باشد آدم نیست. همیشه پدر و مادرم عاشق هم بودند و همیشه عشق را بین این دو نفر دیده ام. خانه ما همیشه مملو از عشق پدر و مادرم به هم بوده است. فرزندانی که پدران و مادران عاشق دارند زندگی موفق تری دارند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.