يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اجتماع مردمی میدان دربند به خاطر 3 نفر. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

شبکه ایران: با حضور مردم و جمعی از سینماگران در میدان «دربند»، یاد سه کوهنورد مفقود شده کشورمان گرامی داشته شد.

عصر دیروز بنا بود بر طبق اعلام قبلی حمید فرخ نژاد مراسم یادبوی برای سه کوهنورد مفقود شده ایرانی در میدان دربند برپا شود. با این حال با حضور تعداد قابل ملاحظه ای از مردم در این مراسم، نیروی انتظامی مانع برگزاری این مراسم شد.

حمید فرخ نژاد در گفتگوی کوتاهی ضمن تشکر از مردمی که در این تجمع حضور پیدا کرده بودند خاطر نشان کرد: «من برای گرفتن مجوز از پلیس، خیلی تلاش کردم که متاسفانه به سرانجام نرسید.»

با این حال باز هم فرخ نژاد و عده ای از هنرمندان تاج گلهایی را به یاد آیدین بزرگی ، مجتبی جراحی و پویا کیوان سه کوهنورد مفقود شده، پای مجسمه یادمان میدان سربند محله دربند قرار دادند.

برخورد مودبانه نیروی انتظامی با حاضران در مراسم از دیگر نکات مراسم بود. با اینکه برای این تجمع مجوزی صادر نشده بود اما نیروهای انتظامی در کمال ادب و احترام از مردمی که به یاد کوهنوردانشان به دربند آمده بودند خواستند که متفرق شوند.

اجتماع مردمی میدان دربند به خاطر 3 نفر.

اجتماع مردمی میدان دربند به خاطر 3 نفر.

اجتماع مردمی میدان دربند به خاطر 3 نفر.

اجتماع مردمی میدان دربند به خاطر 3 نفر.

اجتماع مردمی میدان دربند به خاطر 3 نفر.

اجتماع مردمی میدان دربند به خاطر 3 نفر.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.