سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تصاویر اولین حضور بیمار لهستانی پیوند صورت ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: مرد لهستانی که براساس ادعای پزشکان اولین عمل پیوند صورت را برای نجات جانش روی صورت وی انجام شده برای نخستین بار دیروز سه شنبه 8 مرداد در جمع عموم ظاهر و برای مرخصی از بیمارستان حاضر شد.

این مرد 33 ساله که تنها با عنوان «گرزگورز» معرفی شده با عینک آفتابی تیره درحالی که به راحتی راه می رفت در جمع خبرنگاران در بیمارستانی در گلیوس در جنوب لهستان ظاهر شد.

این درحالی است که اظهارات وی برای خبرنگاران قابل فهم نبود.

این مرد کارگر یک کارگاه سنگ تراشی بوده که روز 23 آوریل (3 اردیبهشت) هنگام استفاده از یک دستگاه برای برش سنگ قسمت صورت خود را از دست داد.

پزشکان این پیوند صورت که با سرعت هرچه تمام تر انجام شد، به عنوان پیوندی یاد می شود که در صورت عدم انجام وی زنده نمی ماند. عمل پیوند صورت این کارگر سنگ تراشی روز 15 می (25 اردیبهشت) طی یک جراحی ماراتنی 27 ساعته انجام شد و در حین عمل جراحی بیمار کاملا بیهوش بود.

طولانی شدن این عمل جراحی به این دلیل بود که این جراحی دربرگیرنده پیوند استخوان هم می شد و بیمار نیاز به بازسازی صورت، آرواره ها، سقف دهان و قسمت تحتانی کاسه چشم داشت.

تصاویر اولین حضور بیمار لهستانی پیوند صورت

وی پیش از این گفته بود که معمولا پذیرنده های صورت باید بین یک تا هفت سال صبر کنند تا این جراحی انجام شود، اما به علل مشخصی مجبور بودیم این بیمار را سریعتر عمل کنیم چرا که زندگی وی در خطر بود.

تصاویر اولین حضور بیمار لهستانی پیوند صورت

پزشکان فرانسوی اولین عمل پیوند صورت موفقیت آمیز را در سال 2005 روی صورت ایزابل دینوار، زن 38 ساله ای که صورتش توسط سگش تکه پاره شده بود انجام دادند. این درحالی است که جان این بیمار در خطر نبود.

تصاویر اولین حضور بیمار لهستانی پیوند صورت

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.