پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: این نابغه همه را شگفت زده کرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

این نابغه همه را شگفت زده کرد

به گزارش برترین ها شو یانو، که در 2 سالگی خواندن، در3 سالگی نوشتن و در 5 سالگی آهنگسازی را شروع کرده بود، این هفته از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شود. جالب است بدانید که او از همین دانشگاه مدرک دکترای ژنتیک ملکولی و زیست شناسی سلولی را دریافت کرده است.

این نابغه همه را شگفت زده کرد

یانو اولین مدرک دانشگاهی خود را در 12 سالگی دریافت کرد و به عنوان دانشجوی ممتاز فارغ التحصیل شد. البته مسئولین دانشگاه در آن زمان نگران این بودند که سختی درس و تحصیل باعث شود که یونا نتواند یک نوجوانی عادی و نرمال داشته باشد. اما او می گوید " اصلا نمی دانستم که چرا می گویند کار و تلاش از بیکاری و بی حوصلگی مضرتر است."

این نابغه همه را شگفت زده کرد

یانو در حال حاضر خود را برای کارآموزی در دوره های اعصاب شناسی کودکان آماده می کند. یونا می گوید " زمانی که در بیمارستان شیکاگو کار می کردم به این رشته علاقمند شدم. من نه تنها به کودکان علاقمند هستم، بلکه کار گروهی آن تیم پزشکی توجهم را به خود جلب کرد."

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.