پنجشنبه ۲۸ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: 220 میلیون کودک بی هویت در جهان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران: در حالیکه همه چشم ها به نوزاد سلطنتی انگلیس است، پنجاه و یک میلیون نوزاد - تقریبا یک سوم همه نوزادانی که سالانه در جهان متولد می شوند- تولدشان به ثبت نمی رسد. این کودکان فاقد شناسنامه و به لحاظ حقوقی فاقد موجودیت اند.حدود دویست و بیست میلیون کودک زیر پنج سال در سراسر جهان وجود دارد که تولد شان ثبت نشده است.

این رقم به استثنای چین است ارقام مشخصی از آن در دست نیست. شواهد فزاینده دال بر آن است که نوجوانان بدون شناسنامه احتمال آنکه حتی از محروم ترین هم سن و سال هایشان فقیرتر باشند، بیشتر است و در دسترسی به مراقبتهای درمانی، حضور در مدرسه، امتحان دادن یا حتی واکسیناسیون حیاتی با مشکل مواجه اند.کارشناسان هشدار می دهند این نوجوانان که قادر به اثبات سن خود نیستند، بیشتر با خطر استثمار کاری، دستگری و برخورد با آنها به عنوان یک بزرگسال در نظام قضایی مواجه اند. همچنین احتمال آنکه این نوجوانان به زور به سربازی گرفته شوند، قربانی ازدواج در سن کودکی و قاچاق انسان شوند، بیشتر است.

به علاوه بسیاری امکانات دیگر از قبیل بازکردن حساب بانکی، دریافت گذرنامه، رای دادن یا حتی اشتغال بدون یک مدرک ثبت تولد امکان پذیر نیست.با فشار فزاینده که برای تحقق اهداف برنامه توسعه هزاره سازمان ملل جهت کاهش فقر جهانی و بهبود معیارهای زندگی تا سال 2015اعمال می شود، کارشناسان می گویند اکنون شتاب فزاینده ای برای تضمین اعاده حقوق این کودکان پنهان وجود دارد. طبق گزارش یونیسف ، در برخی کشورها کمتر از ده درصد تولدها ثبت می شود. هفده کشور در آمریکای لاتین و منطقه کارائیب قصد دارند سال 2014 را سال «ثبت نام همگانی» اعلام کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.