حامیان این جریان ، ای بسا این گونه می اندیشند که با روی کار آمدن دولت روحانی ، به نیروهای موسوم به خودسر (که قطعاً خودسر نیستند) نیاز خواهد بود و نباید آنها را تضعیف کرد .
"> این نماینده ها می خواهند گزارش 22 بهمن قم از مردم مخفی شود/ جایزه به "خودسرها" برای ادامه فعالیت در دوران حسن روحانی؟!
دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

عصرایران - در حالی که گزارش حمله کنندگان به رئیس مجلس در قم ، آماده شده و در آن نام چند نماینده مجلس، رئیس دفتر یکی از چهره های سیاسی - مذهبی قم و برخی افراد ذی نفوذ به عنوان متهمان این حادثه آمده است ، برخی مجلسی ها، با بهانه های واهی می کوشند جلوی قرائت این گزارش در صحن علنی مجلس را بگیرند!

در 22 بهمن سال گذشته ، هنگامی که علی لاریجانی در حرم حضرت معصومه(س) سخنرانی می کرد ، عده ای از وابستگان یک جریان سیاسی خاص ، ناگهان با دادن شعارهای تند، سخنرانی را به هم ریختند و با پرتاب مهر نماز و کفش و ... به سمت لاریجانی، آشوب به پا کردند و علاوه بر ناتمام گذاشتن سخنان رئیس مجلس ، سر یک نفر را نیز در حرم شکستند.

هر چند از ابتدا هم معلوم بود که این حمله ی سازماندهی شده ، از کجا نشأت می گیرد ولی مجلس شورای اسلامی یک گروه ویژه برای تحقیق در این باره تشکیل داد و آن گمانه زنی های اولیه ، با سند و مدرک و شاهد ، ثابت شد.

اینک ، کاملاً و مستنداً مشخص است که ریشه بسیاری از فتنه های سیاسی کجاست و چه کسانی علیرغم ظاهر الصلاح بودنشان ، به خود اجازه می دهند برای نیل به اغراض جناحی و منافع باندی شان ، حتی حرمت حرم مطهر حضرت معصومه(س) را بشکنند و مهر نماز را به سنگ کینه تبدیل و پرتاب کنند!

قطعاً هر کسی جز این افراد، کاری در حد یک صدم آنچه اینان کردند، مرتکب می شد ، تا کنون محاکمه و محکوم شده و حکمش هم اجرا شده بود اما اینان ، افرادی در مجلس دارند که نمی گذارند حتی نامشان هم ذکر شود چه رسد به پیگیری و مجازات!

البته برخی مجلسیان که واقعاً نمایندگان مردم هستند و نه وامداران کانون های اغتشاش ، بر قرائت کامل گزارش تأکید دارند و باید دید نهایتاً قدرت کدام یک می چربد؟

آیا فتنه گران ظاهرالصلاح به مردم و دستگاه قضایی معرفی خواهند شد یا آن که این بار نیز برغم تمام زشت کاری هایشان، در حاشیه امن خواهند بود تا همچنان به قانون شکنی ها و هرج و مرج طلبی هایشان ادامه دهند.

حامیان این جریان ، ای بسا این گونه می اندیشند که با روی کار آمدن دولت روحانی ، به نیروهای موسوم به خودسر (که قطعاً خودسر نیستند) نیاز خواهد بود و نباید آنها را تضعیف کرد ولو آن که برغم تمام ادعاهای مذهبی شان ، حتی تقید به حفظ حرمت حرم کریمه اهل بیت(س) نداشته باشند و با مهر نماز ، سر بشکنند!

در ایجا بد نیست ، مردم با نام ، چهره و توجیهات چند نفر از مجلسی هایی که مخالف قرائت گزارش حادثه 22 بهمن قم هستند آشنا شوند. عکس و نقل قول ها ، از سایت اصولگرای مشرق ذکر شده است:

این نماینده ها می خواهند گزارش 22 بهمن قم از مردم مخفی شود/ جایزه به "خودسرها" برای ادامه فعالیت در دوران حسن روحانی؟!

* احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اطلاعات و نتیجه گیری گزارش حادثه ۲۲ بهمن قم با یکدیگر تناقض دارد، گفت: مشکل مردم معیشت و اقتصاد است نه حادثه ۲۲ بهمن قم.

*محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان با اشاره به قرائت گزارش حادثه 22 بهمن قم در صحن علنی مجلس، اظهار داشت: با توجه به در پیشِ رو بودن مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب و لزوم آرامش کشور برای تشکیل کابینه، شرایط فعلی مناسب قرائت گزارش حادثه قم نیست و بهتر است که این گزارش بعد از تشکیل دولت بررسی شود.

* حجت الاسلام نصرالله پژمان فر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، ضمن مخالفت با قرائت گزارش حادثه قم در صحن علنی مجلس، گفت: طرح این گونه مسائل موجب شکاف بیشتر بین جریان اصولگرایی می شود.

وی ادامه داد: قرائت گزارش حادثه قم در صحن علنی به نفع جریان های سیاسی نخواهد بود و فقط موجب آسیب رساندن به وفاق و انسجام بین نیروها می شود.

* حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: فکر می کنم قرائت این گزارش به انشقاقی در درون مجلس منجر شود و لذا زمان مناسبی برای مطرح شدن گزارش حادثه قم نیست.

*سید مهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه قرائت گزارش ۲۲ بهمن قم را به مصلحت نمی دانم، افزود: شرایط موجود ایجاب نمی کند که جامعه دچار التهاب سیاسی شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.