يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مناقشه در آمریکا بر سر ایران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: «انتخاب یک رییس جمهور میانه رو در ایران باعث تشدید مناقشه میان کاخ سفید و کنگره بر سر برنامه هسته یی تهران شده است.»

روزنامه لس آنجلس تایمز با اشاره به این موضوع از واشنگتن گزارش داد: دولت اوباما که امیدوار است در ماه سپتامبر برای احیای تلاش ها با هدف محدود کردن فعالیت های هسته یی ایران با تیم حسن روحانی دیدار کند، در روزهای اخیر لغو تحریم ها در زمینه تامین تجهیزات پزشکی، محصولات دارویی و بشردوستانه را اعلام کرد.

این روزنامه افزود این اقدام تغییری شدید بعد از چند سالی بود که در طول آن مقامات آمریکایی با امید منصرف کردن ایران از دنبال کردن برنامه هسته یی لایه به لایه به تحریم ها می افزودند.

در عین حال به نظر می رسد مجلس نمایندگان به تصویب طرح تحریم های جدید علیه ایران با هدف محدودتر کردن بازار نفت ایران نزدیک شده است و برخی از سناتورها تمایل دارند در چند هفته آینده طرحی مشابه را در سنا مطرح کنند.

بنا بر این گزاش جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا و دیگر مقامات از کنگره درخواست می کنند که تحریم های جدید را تا زمان مذاکرات هسته یی با ایران به تعویق اندازند.

در حالی که ایران همواره بر صلح آمیز بودن نیات هسته یی خود تاکید کرده و اعلام کرده است به دنبال سلاح هسته یی نیست این روزنامه افزود که برخی مقامات و کارشناسان بخش خصوصی بر این باورند که ایران حدود یک سال یا کمتر با توانایی تولید سلاح هسته یی فاصله دارد و با این حال دولت اوباما رسیدن به چنین آستانه ای را این اندازه نزدیک نمی داند.

برخی از قانونگذاران هم لفاظی ها را تشدید کرده اند. لیندسی گراهام، هفته گذشته اعلام کرد که طرحی را به گردش در خواهد آورد که به دنبال مجوز توسل به زور علیه ایران در صورتی است که فعالیت های هسته یی اش را محدود نکند.

برخی از قانونگذاران بیم دارند که کاخ سفید گرفتار مذاکرات بیهوده هسته یی با ایران شود و می گویند که روحانی متعهد به ادامه برنامه هسته یی حتی در حالی است که از کاهش تنش با غرب حرف می زند.

این گزارش حاکی است که یک دستیار عالی رتبه کنگره گفت که روشن است دولت اوباما به چند ماه دیگر مذاکرات با ایران متعهد است و با هرگونه تحریم جدید در طول سال جاری مخالف است. هیچ راهی نیست که کنگره این زمان را منتظر بماند تا ببیند که آیا ایران مسیرش را تغییر می دهد یا خیر.

بنا بر این گزارش اگر مجلس نمایندگان هفته آینده تحریم ها را تصویب کند به گفته این دستیار کنگره که خواست نامش فاش نشود، «فشار زیادی بر سنا برای این که در این خصوص اقدام کند وارد خواهد شد» حتی با وجودی که کاخ سفید سنا را برای تصویب نکردن آن تحت فشار گذاشته است.

مقامات آمریکایی و تحلیلگران بخش خصوصی بر این باورندکه ایران بر سر میز مذاکرات باز می گردد. اما حتی اگر حاضر به همکاری باشد که هنوز مشخص نیست در صورت تصویب تحریم های جدید در کنگره از این کار امتناع خواهد کرد.

با وجودی که اکثریت کنگره رویکرد سرسختانه ای را در قبال ایران دنبال می کنند، اقلیت قابل توجهی نیز که نگران احتمال جنگ هستند در این باره صحبت کرده اند. در ماه جاری گروهی 131 نفره از قانونگذاران هر دو حزب در نامه ای به باراک اوباما انتخاب روحانی را فرصتی بالقوه بزرگ خواندند و از او خواستند به دیپلماسی فرصت بدهد.

اعضای عالی رتبه تیم هسته یی اوباما در دوره اول ریاست جمهوری وی نیز از جمله افرادی هستند که از دولت خواسته اند رویکردی جدید را دنبال کند.

مقامات آمریکایی گفته اند که اگرچه می خواهند با ایران گفت وگو کنند، اما قصد ارایه هیچ گونه پیشنهاد جدیدی را ندارند. آن ها می گویند که بر عهده تهران است که با پاسخ به پیشنهاد آمریکا و پنج کشور دیگر که در نشست آوریل به ایران ارایه شد، گام اول را بردارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.