دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آداب رنگ‌عوض کردن ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مجله زندگی ایده آل: «گوش مان بدهکار هیچ توصیه و تذکری نیست، هرچه می خواهد بشود. تابستان که می رسد ما هم باید رنگ عوض کنیم!» باشد خود دانید؛ اماحالا که می خواهید رنگ عوض کنید دست کم حواس تان به رنگ لباس هایی که می پوشید باشد. ما به شما می گوییم وقتی تیره می شوید باید دنبال چه رنگ هایی بروید.

براي شروع

برای هماهنگی بهتر با رنگ پوست جدیدتان باید به قوانین احترام بگذارید و سراغ هر رنگی نروید!

نارنجی ترکیبی از 2 رنگ اصلی زرد و قرمز است؛ رنگ هایی که هر دو با پوست برنزه ترکیب خوبی می سازند، بنابراین می توانید به این رنگ و طیف های آن هم فکر کنید.

آداب رنگ‌عوض کردن

صورتی؛ رنگ دیگری که می توانید زياد روی آن حساب باز کنید، رنگ صورتی و طیف های متنوع آن است. معمولا تمام طیف های رنگ صورتی از صورتی چرک گرفته تا صورتی فسفری با پوست آفتاب سوخته جواب می دهند!

4 قانون مهم

قانون اول: دور رنگ های تیره ( رنگ اصلی+ سیاه)، یعنی رنگ هایی که در ترکیب آنها به نوعی رنگ سیاه وجود دارد خط بکشید. رنگ هایی مثل سورمه ای، خاکستری، جگری، قهوه ای، سبز لجنی و... رنگ هایی هستند که به دليل استفاده ازتم رنگ مشکی در آنها باید فراموش شان کنید چون مشکی در این رنگ ها رنگ غالب است و در نتیجه اجازه نمی دهد پوست تیره شما چندان به چشم بیاید.

آداب رنگ‌عوض کردن

قانون سوم: قانون رنگ های گرم است. همه رنگ های گرم از جمله قرمز، نارنجی، زرد، کرم، آبی و سبز با پوست آفتاب سوخته جور در می آیند.

قانون چهارم: قانون رنگ های روشن است. رنگ های روشن معمولا با پوست برنزه ترکیب خوبی می سازند اما این ترکیب خوب یک شرط اساسی هم دارد آن هم اینکه سراغ رنگ های روشن با ته شید متوسط بروید. قاعده این است که لباس های رنگ روشن به پوست برنزه جلوه بیشتری می دهند. در میان رنگ های روشن هم که رنگ سفید حرف اول را می زند!

آداب رنگ‌عوض کردن

نکته مهم! اگر دوست دارید روی رنگ آفتاب سوخته تان تاکید بیشتری داشته باشید، سراغ رنگ های روشن بروید و اگر می خواهید آفتاب سوختگی تان کمتر به چشم بیاید می توانید به رنگ هایی با تناژ تیره ترهم فکر کنید. رنگ پوست آفتاب سوخته آنچنان پر قدرت است که خواه ناخواه روی رنگ لباس تاثیر می گذارد به همین دلیل بهتر است بیشتر سراغ رنگ های براق بروید تا مات! در میان رنگ های براق هم رنگ طلایی سردمدار است.

رنگ های فسفری؛ رنگ های فسفری نسبت به میزان نوری که دریافت می کنند مقدار نور بیشتری را منعکس می کنند به همین دلیل از روشنایی خاصی برخوردارند. این روشنایی دقیقا همان روشنایی است که شما برای جلوه بیشتر پوست برنزه تان به آن نیاز دارید، بنابراین انتخاب دیگر شما رنگ های فسفری مثل زرد، صورتی، سبز و نارنجی است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.