دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ستاره بالیوود به جرم قتل دادگاهی می‌شود ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: سلمان خان در دادگاهی در شهر بمبئی به خاطر کشتن یک نفر محاکمه می شود. او برای این که 10 سال پیش با یک نفر تصادف کرده و از صحنه جرم گریخته است، دادگاهی می شود.

این دادگاه که از 19 اوت دوباره تشکیل می شود به جرم قتل او رسیدگی می کند و در صورتی که او گناهکار شناخته شود با 10 سال زندان روبه رو خواهد بود.

از قرار معلوم او در سپتامبر 2002 با اتومبیلش وارد یک شیرینی فروشی در بمبئی شد و یک نفر را که در پیاده رو خوابیده بود، زیر گرفت و کشت. تاکنون او به دلیل مرگ ناشی از سهل انگاری دادگاهی شده بود.

سلمان خان که یکی از مشهورترین بازیگران بالیوود است و در بیش از 80 فیلم هندی بازی کرده که "آماده"، "بادیگارد" و "دابانگ" از جمله آنهاست.

با وجود این مشکلات، طرفدان او هنوز به وی وفادار مانده اند و به آینده امیدوار هستند.

ستاره بالیوود به جرم قتل دادگاهی می‌شود

هر چند او از حضور در دادگاه در طی محاکمه معاف شده اما در صورت نیاز باید در جلسات بازپرسی شرکت کند.

سلمان خان ابتدا به صورت جدی با اتهام آدمکشی روبه رو بود، اما بعد دادگاه با تخفیف، اتهام او را به جرم قتل در اثر سهل انگاری یا قتل غیرعمد مورد بررسی قرار داد.

دادگاه رسیدگی به اتهام او اولین بار در سال 2006 تشکیل شد و تا سال 2011 ادامه یافت. در آخرین جلسه دادگاه دادستان درخواست رسیدگی با درجه بالاتری از اتهام را طرح کرد.

از سوی دیگر پلیس بمبئی برای کش دار شدن این دادگاه زیر سوال رفته است، اما هر نوع دخالت در این ماجرا از سوی مقامات پلیس رد شده است.

مطبوعات هندی می گویند این رویه در هند غیرمعمول نیست و با طولانی کردن مراحل بررسی به دلیل مراحل دشوار رسیدگی در سیستم قضایی، جرم کم رنگ می شود.

سلمان خان بازیگری بسیار محبوب و موفق در سینمای هند است و اغلب در نقش قهرمان منفی فیلم ظاهر می شود و به عنوان بازیگر نقش "پسر بد" مشهور شده است.

او در سال 2006 نیز برای شکار غیرقانونی یک گوزن به پنج سال زندان محکوم شد اما پس از گذراندن یک هفته در زندان، آزاد شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.