دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سناتوری که به دنبال جنگ با ایران است ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: لیندسی گراهام سناتور جمهوریخواه آمریکایی اخیرا در اظهاراتی گفته است که اگر تغییری در سیاست ها و مواضع ایران حاصل نشود ، لایحه ای برای صدور مجوز قانونی برای حمله نظامی به ایران در پایان سال جاری میلادی را در ماه های سپتامبر یا اکتبر (شهریور و مهر) برای تصویب به سنا می برد.

وب سایت " بیزنس اینسایدر" نوشت: گراهام که در جمع گروه محافظه کار "مسیحیان متحد برای اسراییل" که یک لابی حامی اسراییل در آمریکا است، سخن می گفت ؛ضمن اعلام این مطلب گفت تنها راه برای بازداشتن ایران از تولید سلاح هسته ای تهدید به کار برد حمله نظامی است.

گراهام با اشاره به اینکه در این لایحه جدید در صورت عدم تغییر موضع هسته ای ایران تا پایان سال 2013 مجوز قانونی برای حمله به ایران به دولت باراک اوباما داده خواهد شد، افزود:" تنها راه برای متقاعد کردن ایران به دست کشیدن از برنامه تولید سلاح هسته ای ،باورپذیر کردن این مساله به آنها است که آمریکا واقعا این کار (حمله )را انجام خواهد داد."

سناتوری که به دنبال جنگ با ایران است

- وی در 20 سپتامبر 2010 در سخنانی گفت:" اگر شما به ایران حمله کنید به این معنا است که یک جعبه پاندورا را باز می کنید، اما اگر اجازه دهید ایران بمب اتم بسازد ، جعه پاندورا نابود می شود ؛ من ترجیح می دهم جعبه پاندورا را به جای نابود کردن باز کنم."

- وی در اظهاراتی دیگر در 6 نوامبر 2010 گفته است:" اگر اوباما می خواهد فراتر از تحریم ها با ایران بر سر برنامه هسته ای اش برخورد کند، به نظر من باید این احساس را داشته باشد که بسیاری از جمهوریخواهان از این ایده که به ایران اجازه ساخت سلاح هسته ای داده نشود، حمایت می کنند."

- 6 نوامبر 2010: باید در هر گونه حمله نظامی علاوه بر نابودی تاسیسات هسته ای ، تاسیسات نظامی و قابلیت های نظامی این کشور را هم ویران کرد تا قادر نباشد به حمله نظامی واکنش نشان دهد.

- 18 می 2012: ما باید به ایران بگوییم مذاکره نمی کنیم. غنی سازی اورانیوم را متوقف کنید و درِ سایت های هسته ای مخفی خود در زیر کوه ها را باز کنید. آن موقع است که ما درباره برداشتن تحریم ها با شما مذاکره می کنیم.

-21 اکتبر 2012 : از نظر من زمان برای مذاکره با ایران تمام شده است.

این اظهارات و برخی اظهارات مشابه دیگر در حالی است که به نظر نمی رسد کنگره آمریکا از طرح گراهام برای قانونی کردن و دادن ضرب الاجل برای حمله نظامی به ایران حمایت کند.

اخیرا 131 تن از نمایندگان کنگره آمریکا با ارسال نامه ای به اوباما از او خواسته اند تا با دولت جدید روحانی گفتگو کند؛ اما همزمان با این تلاش ها لابی حامی اسراییل که نفوذی گسترده در کنگره دارد تلاش دارد تا با ادامه رویکرد تشدید فشار به ایران این گونه وانمود کند که هیچ جیزی در ایران تغییر نکرده است و مدعی شود انتخاب روحانی فریبی بیش نیست.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.