دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مردم در مصرف آب صرفه‌ جویی کنند - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: معاون عمرانی استاندار تهران با بیان اینکه به علت گرمای شدید هوا، مصرف آب افزایش یافته، گفت: چنانچه مردم صرفه جویی کنند، با مشکل قطعی آب مواجه نخواهیم شد.

محمدرضا محمودی درباره وضعیت ذخیره سدهای تهران، گفت: به نظر می رسد در شرایط فعلی آب سدهای تهران مناسب باشد، اما با توجه به افزایش مصرف آب، سازمان امور آب تهران این موضوع را مدیریت می کند تا با قطعی آب مواجه نشویم.

وی افزود: اگر مصرف بی رویه آب ادامه داشته باشد و صرفه جویی لازم صورت نگیرد و وضعیت ذخیره سدها به هم بخورد، سهمیه بندی آب هم جزو برنامه هایی است که در دستور کار قرار می گیرد.

معاون عمرانی استاندار تهران با بیان اینکه احتمال جیره بندی آب در تهران ضعیف است، به شهروندان توصیه کرد: در مصرف آب صرفه جویی لازم را انجام دهند، چرا که آب یک منبع پایان پذیر است و باید فرهنگ استفاده صحیح از این گونه منابع در بین مردم نهادینه شود.

محمودی افزود: صرف نظر از بحث اسراف و کمبود آب، مصرف اضافه هزینه های گزافی را بر خانوار تحمیل می کند، بنابراین باید شیوه مصرف خانوار خود را در نظر بگیرند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.