جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کارشناسی ارشد دانشگاه UPM معتبر نیست ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: رايزني علمي و سرپرست دانشجويان ايراني در جنوب شرق آسيا طي صدور نامه اي به اداره كل امور بورس و دانشجويان خارج وزارت علوم، وضعيت اعتبار دانشگاه UPM مالزي را تشريح كرد.

در نامه رايزني علمي و سرپرست دانشجويان ايراني در جنوب شرق آسيا آمده است: پيرو اطلاعيه دانشگاه UPM مالزي، اين دانشگاه از ترم جديد دوره هاي كارشناسي ارشد را صرفا به صورت پژوهشي ارايه مي كند كه اين دوره مورد تاييد وزارت علوم،  تحقيقات و فناوري نمي باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.