پنجشنبه ۲۸ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: یوسف تیموری آنالیزور کی روش شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

آتش زمزم در گفتگو با «تماشا» می گوید: «قرار است به بهانه جام جهانی 2014 کشور برزیل را معرفی کنیم. فیلمبرداری ما به دو بخش تقسیم می شود؛ قبل از سفر به برزیل و قبل از جام جهانی و بعد از سفر به برزیل و در حین جام جهانی. تیموری در آنجا به بهانه فوتبال با سنن و آداب زندنگی برزیلی ها آشنا می شود. او در این داستان مثلا مشاور کارلوس کی روش است و با این درام پیش می رویم.»

یوسف تیموری آنالیزور کی روش شد

یوسف تیموری قرار است در این مستند داستانی با بازیکنان ایرانی جام جهانی 98 هم برخورد کند و گپ و گفتی متفاوت با آنها خواهد داشت. 80 درصد این مستند در برزیل ضبط خواهد شد و 20 درصد باقی مانده در ایران جلوی دوربین می رود. این کارگردان درباره نحوه گفتگوی تیموری با خارجی ها به «تماشا» می گوید: «خب از آنجایی که همسر آقای تیموری خارجی هستند خیلی خوب بلدند با دیگران ارتباط برقرار کنند. من با ایشان یک سفر دبی رفته بودم و دیدم که خیلی خوب با زبان انگلیسی و ایما و اشاره با همه ارتباط برقرار می کند.»

بد نیست اضافه شود که سازندگان این مستند طنز قصد دارند 20 مرداد عازم برزیل شوند. قسمت اول آن نیز اواخر امسال یا فروردین سال آینده وارد شبکه نمایش خانگی می شود. این مستند قسمت دوم هم خواهد داشت که همزمان با آغاز جام جهانی فوتبال در سال آینده در برزیل تصویربرداری خواهد شد و پس از پایان برگزاری این رقابت ها توزیع می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.