پنجشنبه ۲۸ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آمار ازدواج و طلاق در شهرها و روستاها ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایلنا: مدیرکل آمار و اطلاعات جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور، گفت: در سال ۹۰ از هر هفت ازدواج یک مورد به طلاق منجر می شد که این امر در سال گذشته از هر پنج ازدواج یک مورد به طلاق منجر شده است.

«علی اکبر محزون» با بیان اینکه در سال ۹۱، ۱۴۳هزارو۷۹۰ واقعه طلاق به ثبت رسیده است، گفت: از این تعداد ۱۲هزارو۷۷۳ واقعه طلاق در روستا ها و ۱۳۱هزارو۱۷ واقعه در شهر ها رخ داده است. وی ادامه داد: استان های خراسان رضوی، قم، البرز به ترتیب بیشترین آمار طلاق را در سال گذشته به خود اختصاص داده اند و استان سیستان وبلوچستان، یزد و ایلام نیز کمترین واقعه طلاق را در سال گذشته ثبت کرده اند.

وی با بیان اینکه آمار ثبت طلاق در روستا ها به نسبت شهر کاهش یافته است، اظهار کرد: در سال گذشته طلاق در شهر ها 2/8درصد رشد داشته درحالی که در روستا ها این آمار ۴۱درصد کاهش یافته است در واقع در سال ۹۰، ۲۱هزارو۷۵۰ واقعه طلاق به ثبت رسیده است، درحالی که این آمار در سال ۹۱، ۱۲هزارو۷۷۳ واقعه طلاق بوده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.