پنجشنبه ۲۸ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دیدار شاهد خان با دژاگه +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: مالک جدید فولام که به اردوی پیش فصل این تیم رفته است، با بازیکنان این تیم دیدار کرد.

باشگاه فولام که چندی پیش به یک سرمایه دار پاکستانی فروخته شد، اکنون در اردوی پیش فصل کاستاریکا است.

این تیم لندنی در کاستاریکا سه دیدار دوستانه انجام داد که در همه این دیدارها به برتری دست یافت. اشکان دژاگه نیز که پس از پشت سر گذاشتن دوران آسیب دیدگی به ترکیب تیمش بازگشته در این سه دیدار نقش داشت. هر چند در هیچ کدام از این دیدارها به شکل کامل در زمین حضور نداشت ولی هر بار که به میدان می رفت، تاثیر زیادی در عملکرد تیمش داشت.

شاهد خان، مالک جدید فولام اکنون به کاستاریکا سفر کرده تا از نزدیک شاهد اردوی پیش فصل تیمش باشد. در عکس زیر اشکان دژاگه را در کنار شاهد خان می بینیم.

دیدار شاهد خان با دژاگه +عکس

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.