"> مادر روزنامه نگاران کاخ سفید درگذشت+عکس
جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مادر روزنامه نگاران کاخ سفید درگذشت+عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: " هلن توماس " پر سابقه ترین خبرنگار حوزه دولت در آمریکا در سن 93 سالگی درگذشت.

توماس بیش از 5 دهه سابقه خبرنگاری در کاخ سفید را داشت و اظهارات جنجالی اش در سال 2010 علیه اسراییل سبب شد تا از عرصه خبرنگاری استعفا دهد.

هلن توماس پر سابقه ترین خبرنگار کاخ سفید بود به نحوی که با 10 رییس جمهور آمریکا کار کرده بود و در اتاق کنفرانس خبری کاخ سفید صندلی وِیژه ای داشت.

وی سال ها به عنوان خبرنگار ارشد اولین سوال را از رییس جمهور می پرسید.سوال های انتقادی توماس از جورج دبلیو بوش رییس جمهور سابق آمریکا معروف است . توماس منتقد سیاست های بوش بود و وی را بدترین رییس جمهور تاریخ آمریکا می دانست.

باراک اوباما رییس جمهور آمریکا با صدور بیانیه ای در واکنش به درگذشت توماس گفت:" من و میشل اوباما از شنیدن خبردرگذشت او متاثر شدیم. هلن یک پیشگام واقعی بود که در روزنامه نگاری را برای زنان گشود و بسیاری از موانع را برای فعالیت روزنامه نگاری زنان از میان برداشت."

بیل و هیلاری کلینتون نیز با صدور بیانیه ای از مرگ توماس ابراز تاثر کردند و او را یکی از پیشگامان روزنامه نگاری به ویژه روزنامه نگاران زن دانسته اند.

هلن توماس در سال 2010 با اظهاراتی به شدت انتقادی از اسراییل نسخه حضور همیشگی خود در کاخ سفید را پیچید و در اثر فشارهای لابی اسراییل مجبور به استعفا شد.

وی در اظهارات خود یهودیان را به شدت مورد انتقاد قرار داده بود و گفته بود:" اسراییلی ها باید گور خود را از فلسطین گم کنند و به خانه هایشان در آلمان، لهستان و آمریکا بازگردند."

توماس پس از این اظهارات مورد انتقاد محافل یهودی و طرفدار اسراییل در آمریکا قرار گرفت و اظهاراتش نشانه ای از " یهود ستیزی" تعبیر شد.

در کاخ سفید از هلن توماس به عنوان یک " سوال کننده سمج و سوهان اعصاب" روسای جمهور آمریکا یاد می شد. بسیاری از مقامات کاخ سفید در دوره های مختلف سوالات توماس را بسیار دقیق و موشکافانه و "شکنجه آور" توصیف کرده اند که پاسخ دادن به این سوالات برای روسای جمهور مشکل بود.

برخی منتقدان توماس،وی را دارای موضع سیاسی می دانستند و در انتقاد به او می گفتند مواضع سیاسی او گاه و بیگاه از لابلای سوال هایش از روسای جمهور بیرون می زد ؛ در حالی که لازمه شغال خبرنگاری داشتن استقلال و بی طرفی و انعکاس بی طرفانه و بی کم و کاست وقایع و اظهارات است؛ اما هلن توماس گاه با روسای جمهور وارد مجادله می شد.

مشهور ترین این مجادلات مجادله لفظی او باجورج دبلیو بوش در سال 2006 بر سر جنگ عراق است. در آن مجادله هلن توماس در واقع سوال نپرسید و از بوش به دلیل جنگ عراق انتقاد کرد و انتقاد خود را ازجنگ عراق در قالب سوال از رییس جمهور مطرح کرد.

پس از این سوال بود که جایگاه توماس در صندلی های اتاق کنفرانس کاخ سفید از ردیف اول به ردیف های آخر منتقل شد و توماس خود نیز بدش نمی آمد که این مساله این گونه نمود یابد که او هزینه پرسش های پرچالش خود از بوش را می پردازد.

هلن توماس در 4 آگوست 1920 در شهر وینچستر ایالت کنتاکی از یک پدر و مادر لبنانی متولد شد.

مادر روزنامه نگاران کاخ سفید درگذشت+عکس

مادر روزنامه نگاران کاخ سفید درگذشت+عکس

مادر روزنامه نگاران کاخ سفید درگذشت+عکس

مادر روزنامه نگاران کاخ سفید درگذشت+عکس

مادر روزنامه نگاران کاخ سفید درگذشت+عکس

مادر روزنامه نگاران کاخ سفید درگذشت+عکس

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.