جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تأثیر 25 درصدی معدل در کنکور امسال ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

فارس: رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه سوابق تحصیلی تمام کنکوری های فارغ التحصیل سال 84 به بعد، به سازمان سنجش ارائه شده است، گفت: تأثیر معدل در کنکور امسال، 25 درصد است. 

عبدالأمیر عرفی، رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: تأثیر معدل در کنکور امسال 25 درصد است و نسبت به سال گذشته تغییری نکرده است.

وی به ارائه سوابق تحصیلی داوطلبان کنکور به سازمان سنجش اشاره کرد و گفت: در دو نوبت دی ماه و اسفندماه سال گذشته سوابق سجلی و تحصیلی دانش آموزانی که از سال 84 به بعد فارغ التحصیل شده بودند، به سازمان سنجش ارائه شد.

عرفی با تأکید بر اینکه روند ارائه سوابق تحصیلی به موقع انجام شد، بیان کرد: دانش آموزان موظف بودند با مراجعه به سایت، سوابق تحصیلی خود را مشاهده و در صورت مطابقت، تأیید کنند که پس از تأیید، به دانش آموز کُدی ارائه می شد و می توانست برای کنکور ثبت نام کند.

وی ادامه داد: روند تأیید سوابق تحصیلی دانش آموزان به خوبی انجام شد و پس از پایان زمان تأیید سوابق تحصیلی، تمام سوابق تأیید شده به سازمان سنجش برای تأثیر در کنکور امسال ارائه شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.