پنجشنبه ۲۸ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: لذت خنک زیورآلات پارچه ای رنگی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مجله زندگی ایده آل: بیتا خوش زبان، طراح زیورآلاتی است که با برند دوک آنها را عرضه می کند. این زیورآلات برخلاف چیزی که معمول است با سنگ و فلز ساخته نمي شود بلكه اصلی ترین ماده سازنده این زیورآلات پارچه است. پارچه های زیبای گلدار که این زیورآلات را برای روزهای رنگی تابستان مناسب می کند.

جرقه ای که نیمه شب زده شد

بیشتر از یک سال و نیم است که طراحی و ساخت زیورآلات برنجی انجام می دهم. اما کمی که گذشت، متوجه شدم این سبک کار خیلی زیاد شده و به خاطر همین ایده های نو در آن کم به وجود می آید. 4 ماه پیش در بازارچه خیریه «رعد» به همراه یکی از دوستانم غرفه گرفته بودم. وقتی کارها را آماده کردم متوجه شدم همه کسانی که با برنج کار می کنند و از جمله من، کارهای شبیه به هم درست کرده ایم. نزدیکی های صبح بود که به فکرم رسید شاید بتوانم با پارچه هایی که دارم کار کنم. مهره های چوبی، برنج و پارچه را کنار هم گذاشتم و این کارهايي كه مي بينيد متولد شد. در بازارچه تمام کارهای پارچه فروش رفت اما کارهای برنجی ماند. به همین دلیل کارهای قبل را کنار گذاشتم و همه انرژی ام را گذاشتم روی کارهای پارچه ای.

اگر دنبال نمونه هایی هستید که درشت تر باشد و بیشتر خودش را نشان دهد

می توانید این نمونه را انتخاب کنید. رنگ تند آن با رنگ پوست کاملا کنتراست

دارد.

لذت خنک زیورآلات پارچه ای رنگی

پهنی این گردنبند آن را بیشتر شبیه دستمال گردن خواهد کرد.

لذت خنک زیورآلات پارچه ای رنگی

بدیع و زیبا

این کار نو و جدید است و تا حالا ندیده ام کسی مثل آن را انجام دهد. قیمت آنها هم مناسب است. من کارهایم را بین 10 تا 25 هزار تومان می فروشم. ویژگی دیگرشان این است که به راحتی با لباس هماهنگ می شوند. من این زیورآلات را با مانتو، پیراهن و لباس هايم هماهنگ مي كنم. من با پارچه بیشتر از همه گردنبند درست می کنم اما دستبند و گوشواره هم می سازم.

اگر می خواهید ساده تر و خلوت تر باشید می توانید گوشواره ها را به جای گردنبند با دستبند هماهنگ کنید. یادتان باشد این ست هم مخصوص مهمانی است.

لذت خنک زیورآلات پارچه ای رنگی

لذت خنک زیورآلات پارچه ای رنگی

پارچه ها و طرح های جدیدی که می شود در این کار پیاده کرد، شوق و ذوق من را برای ادامه این کار بیشتر می کند. می شود پارچه های مختلف رنگی را به هم وصل کرد و با هر پارچه طرح خاصی را ساخت. این برای من خیلی هیجان انگیز است. تازگی ها با حریر هم کار می کنم اما بیشتر از پارچه های نخی گلدار استفاده می کنم. این پارچه ها قابل شست وشو هستند و به دليل جنس پارچه، رنگ شان از بین نمی رود.

پاپیون این گردنبند زیبا كنار گردن می افتد و منظره ای شبیه یک دستمال گردن زیبا به وجود می آورد.

لذت خنک زیورآلات پارچه ای رنگی

لذت خنک زیورآلات پارچه ای رنگی

لذت خنک زیورآلات پارچه ای رنگی

لذت خنک زیورآلات پارچه ای رنگی

لذت خنک زیورآلات پارچه ای رنگی

كره هاي پارچه اي جلوي گردن هستند و 2 بند روی لباس شما آویزان می شود. می توانید آن را با لباس های سفید یا قرمز و حتی آبی هماهنگ کنید.

لذت خنک زیورآلات پارچه ای رنگی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.