يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اصغر فرهادی هم به مقابل خانه‌ سینما آمد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: اصغر فرهادی کارگردان برگزیده ی اسکار به جمع سینماگران مستقر شده، روبروی خانه ی سینما پیوست.

این فیلمساز ایرانی در مقابل درب خانه ی سینما، کنار دیگر همکارانش ایستاده است.

اصغر فرهادی در جمع سینماگران بیان کرد: در این چند سالی که خانه سینما تشکیل شده، سینماگران وابستگی عاطفی به اینجا پیدا کرده اند اما متاسفانه این بخش و این وابستگی عاطفی، هیچ وقت در نظر گرفته نمی شود.

این کارگردان برگزیده ی اسکار ادامه داد: این را هم بگویم که قرار نیست با باز شدن خانه سینما اتفاقات عجیب و غریبی بیفتد اما بسته شدن اینجا هم گمان نمی کنم، سود زیادی را نصیب کسانی بکند که آن را بسته اند.

کارگردان «گذشته» حضور سینماگران روبروی خانه سینما را یک حرکت سمبلیک دانست و اظهار کرد: برای ما این رفتار و این خانه یک اقدام سمبلیک است، اقدام نسبت به خانه ای که بسته شده است. متاسفم از اینکه تاکنون هیچ دلیل شفافی برای چنین اقدامی بیان نشده و بیشتر مسائل مطرح شده حاشیه بوده است.

اصغر فرهادی در پایان تاکید کرد: امیدوارم تا عصر امروز خانه سینما باز شده و سینماگران داخل خانه سینما و در سایه قرار بگیرند.

سخنان اصغر فرهادی با استقبال گسترده ی حاضران همراه شد.

بنا بر این گزارش، جمعی گسترده ای از سینماگران از ساعاتی قبل از ساعت 8 صبح طبق وعده ی از پیش اعلام شده پس از اتمام فرصت 48 ساعته مقابل خانه ی سینما جمع شدند و این تجمع که از 8 صبح آغاز شده است تا ساعت 13 همچنان ادامه داشته و دارد.

سینماگران حاضر که جمع گسترده ای در این تجمع هستند عبارتند از: بهمن فرمان آرا،پرویز پرستویی،رخشان بنی اعتماد، مسعود رایگان،رویا تیموریان، عبدالحسن برزیده،رسول صدرعاملی، رضا کیانیان، سیف الله صمدیان،کیومرث پوراحمد،مازیار میری،داریوش فرهنگ،غلامرضا موسوی،ابوالحسن داودی، محمد مهدی عسگرپور، ابراهیم مختاری، مهدی فخیم زاده و....

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.