پنجشنبه ۲۸ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: گلایه کامران نجف‌ زاده از نمایندگان مجلس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: کامران نجف زاده سفیر طلایی کودکان و سالمندان ضمن گلایه از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از آنان خواست تکلیف قانون حمایت از کودکان بی سرپرست را هرچه زودتر روشن کنند.

کامران نجف زاده سفیر طلایی کودکان و سالمندان اظهار داشت: در روزهایی که برخی وکلای ملت برای کسب امتیازات مادام العمر خیز برداشته اند من حیران، مثل آدم های گیج و گنگ دنبال یک نفر می گردم بگوید چرا باید قانون زندگی چند هزار کودک بی سرپرست و خانواده منتظر کودک، چهارسال و نیم در پینگ پنگ حضرات گرفتار شود؟

نجف زاده با طرح این پرسش که مگر نه اینکه بعد از پنجاه سال در ۲۸ مهر ۱۳۸۷ قانون حمایت از کودکان بی سرپرست تصویب شده پس چرا مجلس پس از ایرادات وارده از سوی شورای نگهبان آن را مصوب نمی کند؛ ابراز امیدواری کرد: نمایندگان حالا که تعطیلات مجلس تمام شده ایرادات شورای نگهبان را بگیرند و تکلیف این قانون را روشن کنند.

سفیر طلایی کودکان و سالمندان گفت: سوگندنامه بحث فرزندخواندگی که ریشه های دیرینی نیز دارد چنان دشوار شده که بسیاری از خانواده هایی که می خواهند چنین کنند در میانه راه پشیمان می شوند. وی با بیان اینکه ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی است که یک خیزش خوب برای کودکان بی سرپرست را شاهد باشیم؛ اظهار داشت: اگر سری به برخی مراکز بهزیستی بزنید و از حال و روز کودکان شیرخواره ای که رها شده اند یا نوجوانان و کودکانی که هزار مشکل دارند باخبر شوید به دنیا جور دیگری نگاه می کنید.

سفیر کودکان گفت: گاهی هدیه یک عروسک ساده و سرزدن به یک شیرخوارگاه می تواند دلهایی را شاد کند و همین برای آدمیزاد می ماند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.