سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اعطای وام 4 میلیونی به فرهنگیان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان استان تهران از اعطای وام تا سقف 4 میلیون تومان به فرهنگیان استان تهران خبر داد.

علی اکبر انصاری گفت: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده با بانک سرمایه مقرر شد تا سقف 40 میلیون ریال (چهار میلیون تومان) به تمامی فرهنگیان استان تهران اعم از شاغل و بازنشسته در قالب "کارت اعتباری صدرا" تسهیلات بانکی اعطا شود.

وی افزود: فرهنگیان برای دریافت این تسهیلات نیاز به هیچ گونه ضامن، چک یا سفته ندارند.

مدیرعامل شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان استان تهران با بیان اینکه این تسهیلات با سود اقساط 12 درصد سالیانه به این افراد اعطا می شود، اضافه کرد: متقاضیانی که این وام را دریافت کنند، پس از شش ماه تنفس می توانند بازپرداخت اقساط را آغاز کنند.

انصاری گفت: دارندگان کارت اعتباری صدرا می توانند جهت تهیه هر گونه کالا شامل محصولات خانگی، مصرفی و خدماتی از قبیل سفرهای داخلی و خارجی از این کارت اعتباری بهره مند شوند؛ چرا که مبلغ تسهیلات در کارت آنها شارژ می شود.

به گفته وی، اقساط این وام از حقوق ماهانه فرهنگیان کسر می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.