يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دختر 15 ساله توسط یک کوسه دو نیم شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

برترین ها: دختر 15 ساله فرانسوی که در 5 متری ساحل جزیره ری یونیون در نزدیکی ماداگاسکار در حال شنا و زیرآبی رفتن بود، با حمله یک کوسه به دو نیم شد و در جا مرد.

به گزارش برترین ها، خواهر این دختربچه شاهد ناپدید شدن خواهرش در زیر آب بود.

جینا هوارو، مسئول ایمنی عمومی این جزیره گفت: «بدن این دختر از ناحیه کمر به دو نیم شد و کوسه مذکور نیمه فوقانی بدن او را با خود به زیر آب برد. این دخترها در ناحیه ای از خلیج سنت پل بودند که شنا در این قسمت مجاز نیست. این دخترک در جا مرده است.»

عملیات یافتن نیمه فوقانی بدن او در حال اجرا است. این دختر از کشور فرانسه برای گذراندن تعطیلات به جزیره پارادایز آمده بود. هر دوی این دخترها نقاب و دستگاه هواکش برای زیرآبی رفتن به همراه داشتند. آنها درست مقابل رستوران خلیج در حال شنا کردن بودند که این اتفاق دلخراش رخ داد.

بعد از مدتها این اولین بار است که کوسه ای در این فاصله نزدیک به ساحل به شناگران حمله می کند.

کوسه ها آدمخوار نیستند، ولی گاهی انسان ها را با طعمه های طبیعی مانند فک ها یا لاکپشت ها، اشتباه می گیرند و گاهی هم از روی کنجکاوی با "گاز زدن" موج سواران به آنها آسیب می زنند.

سال گذشته، 78 حمله کوسه در کل دنیا گزارش شد که 8 تا از آنها مهلک بوده اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.