يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بازداشت یک زن با 1 میلیون قرص ترامادول ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران جوان: ماموران پليس آگاهي تهران توانستند يک زن قاچاقچي دارو را با بيش از يک ميليوت قرص ترامادول دستگير کنند.

ماموران آگاهي روز گذشته از ورود يک زن قاچاقچي سابقه دار به داخل تهران با خبر شدند.

اين زن که با يک دستگاه خودرو وانت پيکان در حال انتقال ترامادول به انبار مرکزي شان در فداييان اسلام بود توسط ماموران آگاهي تهران محاصره و دستگير شد.

ماموران پليس آگاهي در بازرسي از خودر توانستند 33 کارتن که داخل هرکيسه 40 بسته و در هربسته 100 ورق و در هرورق 10 عدد به مجموع يک ميليون 320 هزار عدد قرص ترامادول 100 بود، کشف و ضبط کنند.

متهمان دستگير شده به همراه اموال مکشوفه به آگاهي تهران بزرگ انتقال داده شدند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.