پنجشنبه ۲۸ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: رویا تیموریان از کاپیتانی تیم والیبال می‌گوید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: حضور رویا تیموریان و لیلا بلوکات هنرمندان بازیگر در میان تماشاگران مسابقه ی والیبال ایران و آلمان در شامگاه 22 تیر ماه برای بسیاری از مردم جالب توجه بود اما موضوع جالب تر این است که این دو بازیگر فقط به صورت نمادین در مسابقه ی والیبال حضور نداشتند، آن ها خودشان تیم والیبال دارند و رویا تیموریان کاپیتان این تیم است!

رویا تیموریان این روزها به دلیل ضعف متونی که به او پیشنهاد می شود، به قول خودش خانه نشین شده و فعالیتی در سینما و تئاتر ندارد اما به جای آن فعالیت بسیار منظمی در تیم والیبال بانوان هنرمند دارد.

خبرنگار ما، می خواست درباره ی دلیل حضور این بازیگر در بازی والیبال ایران و آلمان گپی کوتاه با او بزند اما تیموریان خبر دیگری هم داشت و گفت: ما چند نفر از خانم های بازیگر چند سالی است که والیبال کار می کنیم و من کاپیتان تیم مان هستم.

او مهمترین هدف این تیم را انجام فعالیتهای خیریه دانست و افزود: هدف ما توجه به رابطه ی هنر و ورزش است اما هدف مهم ترمان، برگزاری مسابقه برای امور خیریه است. تاکنون تیم خانم های هنرمند چند بازی خیریه برای بانوان و کودکان بی سرپرست انجام داده است.

این بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در عین حال خاطر نشان کرد: ما از باشگاه هنرمندان جدا شده ایم و می خواهیم مستقل باشیم به این معنا که حدود شش نفر هستیم که می خواهیم تیم جداگانه ای تشکیل بدهیم. آیین نامه مان را هم نوشته ایم که باید به تأیید نهایی برسد، در هر حال تیم ما به زودی به عنوان یک تیم مستقل و با نامی مشخص فعالیت خود را ادامه خواهد داد.

این بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون از همراهی فدراسیون والیبال با این تیم قدردانی کرد و ادامه داد: فدراسیون خیلی به ما محبت داشت. برای بازی والیبال هم از طریق لیلا بلوکات ارتباطی برقرار و این امکان فراهم شد که سه چهار نفر از خانم ها به صورت محدود در مسابقه ی فینال حضور داشته باشند. هدفمان این است که با خود فدراسیون ارتباط مستقیم برقرار کنیم.

تیموریان در پاسخ به این پرسش که آیا این خانم های هنرمند برای حضور خانم ها در مسابقاتی که کمتر حاشیه دار است رایزنی می کنند، توضیح داد: هنوز فرصتی برای این گفتگو فراهم نشده اما به هر حال ما این موضوع را در ارتباطات آینده مان پیگیری خواهیم کرد تا در صورت امکان، خانم ها بتوانند در مسابقات فینال بازی هایی مانند والیبال، فوتسال و... که کمتر حاشیه دار است و مصونیت شان حفظ می شود، حضور داشته باشند.

او در عین حال یادآور شد: فکر می کنم این مسئله خیلی به فدراسیون مربوط نمی شود و باید در سطوح بالاتر اتفاق بیفتد اما به هر حال ما این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.