يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اشکان دژاگه بازگشت ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: هافبک تیم ملی ایران در دیدار تدارکاتی فولام مقابل کاستاینس کاستاریکا به مدت ۴۵ دقیقه بازی کرد.

باشگاه فولام که برای برگزاری تمرین های پیش فصل راهی کاستاریکا شده است، در نخستین دیدار خود مقابل کاستاینس به پیروزی سه بر صفر رسید.

در این دیدار دیمیتار برباتوف 35 و 40 و برایان رویز 73 گل های فولام را وارد دروازه حریف کردند.

اشکان دژاگه که فصل گذشته آسیب دید و نتوانست فصل را در ترکیب این تیم لندنی به پایان برساند، با بهبودی نسبی توانست برای این تیم به میدان برود. او از دقیقه 45 و به جای دیمین داف وارد زمین شد.

به گفته سایت باشگاه فولام، بازگشت دژاگه نیرویی دوباره به این تیم داده و دوندگی های زیاد وی با توجه به رطوبت هوا بسیار جالب توجه بوده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.